Pazartesi - Cuma 09:00-18:000216 384 0751
11
October 2018

Entegrasyon, Entegrasyon, Entegrasyon

Modern dijital dünyanın sağladığı en büyük avantajlardan biri de hiç şüpsehiz entegrasyondur.
Kurumlar, çeşitli işleri yapmak için farklı uygulamalar kullanmaktadır.
Süreçler, çoğu zaman bir uygulamada başlayıp, başka uygulamada devam etmektedir. Eğer uygulamalar birbirleriyle konuşmuyorsa, aradaki işlemler manuel olarak yapılmakta ve izlenememektedir. İşler kolaylıkla aksayabilmekte ve bu da verimsizliğe neden olmaktadır.

PaperWork, uygulamalarla kolayca entegre olur, süreç verilerini alır iş akışını çalıştırır, akış sırasında diğer uygulamalarla veri alış verişinde bulunur. Böylece süreçlerin, uygulamalardan bağımsız olarak kesintisiz çalışmasını sağlar. PaperWork, uygulamaların önünde gelişmiş elektronik formları ile mobil veya diğer ortamlardan, kullanıcıların işlerini yapmalarını sağlar. Arka planda ise PaperWork entegrasyon katmanı, diğer uygulamalarla konuşarak veri alış verişinde bulunur. Bu sayede kullanıcılar sadece işlerine odaklanırlar. İşlemleri yapmak için farklı uygulamalara giriş yapmak zorunda kalmazlar.

“Sadece PaperWork’ü kullanarak tüm süreçleri yönetebilirler”

Bilgi > > >

Akıllı Dijital Dönüşüm
Zaman kaybetmeden PaperWork ile tanışın!

Süreçlerin dijital ortama aktarılmasının ana hedefi organizasyonel çeviklik, tepki süresini kısaltmak,müşteri beklentilerini en üst seviye de karşılamak