Pazartesi - Cuma 09:00-18:000216 384 0751
14
October 2020

PaperWork ve Grow International, şirketlerin iş problemlerine etkili süreç çözümleri geliştirmek ve bunların dijital dönüşümünü hızla sağlamak için stratejik işbirliği yapmaya başladı.

Aylarca geliştirme yapılmasını beklemeden, dijitalleşmiş, etkili ve verimli süreçler ile çalışmaya birkaç günde terfi edebilirsiniz…

“Dijitalleşmek istiyoruz ancak süreçlerimiz ve yetki matrislerimiz yazılı değil…”
“Süreçlerimiz yazılı ama çizenler dışında kimsenin bunlardan haberi yok…”
‘’Süreç iyileştirme çalışması yaptık, aylar geçti, hala yeni süreçler dijitalleşemedi…”
“Çalışanlarımız eski iş yapış şekillerini sürdürüyor, yeni süreçler kağıt üzerinde kaldı…”
diyorsanız bu haber ilginizi çekebilir:


Grow International’ın süreç yönetimi uzmanlığı ile süreçler iyileştirilirken, PaperWork platformu da hazırlanan süreçlerin kağıt üzerinden canlıya geçmesini sağlıyor.
Dijital dönüşüm, işletmeleri daha çevik hale getirmeyi, değişime müşteri veya gelir kaybetmeden hızlı ve verimli bir şekilde uyum sağlamayı vaat ediyor. Sürekli değişen iş ortamında insanları, süreçleri ve bilgiyi gerektiği zaman ve gerektiği yerde bir araya getirmek büyük önem taşıyor. PaperWork, müşterilerini ve iş ortaklarını daha başarılı dijital dönüşüm projeleri için akıllı ve sürdürülebilir, “low-code” İş Süreçleri Yönetimi (iBPMS) ve Doküman Yönetimi çözümleriyle destekliyor.


Grow International, dijitalleşme öncesinde Kurumunuzun etkin, verimli ve stratejilerinizle uyumlu bir süreç yapısının kurgulanması için yöneticilerinizin uzlaştırıldığı çalıştaylar düzenler. Aynı sürece hizmet etmesi gereken şirket birimleri birbirleriyle çalışma şekillerini ve iş adımlarındaki yetkilerin kimler tarafından kullanılacağını, hangi form ve dokümanlara ihtiyaç duyulacağını, vb görüşerek uzman danışmanların desteğiyle karara bağlar. Uzlaşılmış süreçler dijitalleşmeye geçişin hızlı ve kolay olmasının anahtarıdır.


PAPERWORK HAKKINDA

PaperWork, düşük kodlu (low code), akıllı iş süreci yönetimi ve belge yönetimi yazılım paketlerinin geliştiricisidir. PaperWork, belge ve iş akışı yönetimi alanlarında kurumsal yazılım çözümleri geliştirmede onlarca yıllık deneyimi ile yenilikçi teknolojiler ve çözümler sunmaktadır.
PaperWork’un yeni nesil yazılım platformu, şirketlere iş süreçlerini ve dokümanlarını tümleşik bir platformda kontrol etme gücü veriyor. PaperWork, iş süreçlerini, insanları ve sistemleri birbirine bağlayarak şirket içi birlikte çalışmayı kolaylaştırıyor ve iş birliğini şirket sınırları dışına taşıyor.


PaperWork Istanbul
+90 216 384 0751
İçerenköy Mah. Büyük Kartal Sok. Parlar Bolat İş Mkz. No:19 Ataşehir, 34742, Istanbul, Turkey

PaperWork Londra Ofisi
+44 (0) 20 31372008
81-83 Chester House, Fulham High Street, London, SW6 3JA, United Kingdom
www.paperworkbpm.com

Akıllı Dijital Dönüşüm
Zaman kaybetmeden PaperWork ile tanışın!

Süreçlerin dijital ortama aktarılmasının ana hedefi organizasyonel çeviklik, tepki süresini kısaltmak,müşteri beklentilerini en üst seviye de karşılamak