Pazartesi - Cuma 09:00-18:000216 384 0751

Bantaş

Bantaş

Bantaş dağıtık yapıda 55 adet şubesi ile bankalar arası zırhlı araçlarla para taşıma hizmeti vermektedir. İşin doğası gereği kontrol amaçlı çok sayıda belge oluşmaktadır. Belgelere hızlıca ulaşmak kontrol işlemlerinin yapılabilmesi için hayati önem taşımaktadır.

Her noktada üretilen belgeler, kolaylıkla PaperWork üzerinde arşivlenmiştir. Arşivlenen dokümanların Nakit Merkez Kullanıcıları, İç Kontrol ve ATM Mutabakat birimleri tarafından yetkiler dahilinde görüntülenerek banka ve özel müşterileri arasında yapılan mutabakatlar çok daha hızlı yapılabilir hale gelmiştir.
Projeye İstanbul da bulunan 8 adet Nakit Merkezlerinin belgeleri arşivlenerek başlandı ve Türkiye genelindeki Nakit Merkez Birimlerine e yaygınlaştırıldı

İstanbul da bulunan Bantaş Nakit Merkezlerinde; Banka Şubelerine ve ATM’lerine verilen Nakit İhtiyaçları, ATM Bakım Onarım Hizmetleri ve Özel Müşteri Hizmetleri kapsamında 7/24 üretilen belgeler Maltepe Anadolu ATM merkezinde kurulan Maltepe DYS Merkez ofisinde toplanarak yüksek hızlı doküman tarayıcılar ile dijitalleştirilerek PaperWork DYS sistemine aktarılmaktadır.
Bantaş’ın kullandığı otomasyon uygulaması ile yapılan entegrasyon ile sistemde bulunan veriler PaperWork’e aktarılmıştır. Bantaş sisteminde yeni açılan veya onaylanan müşteri talepleri yapılan entegrasyon ile otomatik olarak PaperWork’e aktarılmaktadır.Böylece Maltepe DYS Merkezinde indeks operatörleri sadece PaperWork DYS içerisinde arama yaparak ilgili belgenin kaydını bulunur ve taranan belgeyi bu kaydın altına ekler. Bu şekilde de hatalı veri girişin önüne geçilmiş olunur.

Yapılan diğer bir entegrasyon ile Bantaş İç Kontrol ve ATM Mutabakat birimleri, PaperWork DYS sistemine girmeden kendi sistemleri üzerinden arşivde bulunan belgeleri görüntüleyebilmektedirler.

Akıllı Dijital Dönüşüm
Zaman kaybetmeden PaperWork ile tanışın!

Süreçlerin dijital ortama aktarılmasının ana hedefi organizasyonel çeviklik, tepki süresini kısaltmak,müşteri beklentilerini en üst seviye de karşılamak