Pazartesi - Cuma 09:00-18:000216 384 0751

Paperwork ile dijitalleşen İZELTAŞ’ın değişim süreci, temel iş prensibini ve disiplinini yansıtarak mükemmelliyetçi yönünü koruyor

54 Yıldır Türkiye’nin tek el aleti üreticisi olarak hizmet veren İZELTAŞ, temel iş prensibini ve disiplinli çalışma protokolleri ile Avrupadaki en büyük entegre üretim firması olmayı başarmıştır. Büyüme grafiğine paralel olarak süreçlerini manuel ilerletmek takibini oldukça zorlaştırmaya başlamıştı, dijitalleşme yolundaki ilk adımını PaperWork ile yapmaya karar verdi

ERP Dönüşüm projesi olarak planlanan dijitalleşme yolunda, SAP ile anlaşma sağlayıp, PaperWork’ün kolay entegrasyon özelliği ile  bilgi alış-verişini rahat bir şekilde yapmaya başladılar. 

En kritik görülen süreçlerden başlamayı tercih ederek, SAP ile entegre olarak ilerledikleri 10 süreci (MM modülü için; satın alma teklif, talep ve sipariş onay süreçleri, mamul talep süreci, ambardan malzeme talebi, izin fazla mesai ve ihtiyaç avans talebi, zimmet, rotasyon atama gibi HR süreçleri) canlıya geçirildi. SAP ile entegre ilerlemedikleri 15 sürecide aynı şekilde Paperwork’te canlıya geçirdiler. 

İş birimlerini Baykuş Akademi de düzenlenen geniş kapsamlı eğitimlerine dahil ederek tüm süreç ve form tasarımlarını kendi ihtiyaçları doğrultusunda hazırlayarak aktif hale getirdiler. Bu sayede SAP dönüşümü ve PaperWork süreçlerine aynı anda çalışmaya başlayarak kısa sürede yüksek uyum ve verim alındı. Doğru tasarladıkları süreçler ile problem çözümü çok kolay ve rahat olmaya başladı. Baykuş Akademideki eğitim sistemi ile zaman, maliyet tasarrufunu da gerçekleştirmiş oldular.

İzeltaş bünyesi içerisinde bu süreç devam ederken bir taraftan hem personeli, hem de bayi ve tedarikçileri gibi iş ortaklarını yeniliklerden haberdar edebilmek, biraz da bu zorlu süreci eğlenceli hale getirmek amacıyla Youtube ve diğer sosyal mecralarında bir video serisi yayınladılar.

İzeltaş’ın bu yoldaki en önemli notu ise : ‘’Bir Dijitalleşme Serüveni: Kağıtların Kurtuluşu isimli video serimizde kağıt arkadaşlarımızın kurtuluş maceraları umarız bizler kadar doğanın da biraz olsun nefes almasını sağlayacaktır.’’ olmuştur. 

İzeltaş'ın ödül alan, dijital dönüşüm serüvenini anlatan videolarını mutlaka izleyin

Başarı öyküsü > > >

Kağıtlardan Kurtulmanın Önemi > > >

İzin Talep > > >

Sipariş > > >

Kayıp Kağıtlar > > >

Üretim > > >

Akıllı Dijital Dönüşüm
Zaman kaybetmeden PaperWork ile tanışın!

Süreçlerin dijital ortama aktarılmasının ana hedefi organizasyonel çeviklik, tepki süresini kısaltmak,müşteri beklentilerini en üst seviye de karşılamak