Pazartesi - Cuma 09:00-18:000216 384 0751

KNS Otomotiv

’Otomotiv-raylı araç ve savunma sanayi alanında hizmet veren KNS Otomotiv dijital dönüşüm yolunda ilk adımında  PaperWork üzerinde tüm işleri ölçümlemeye ve izlemeye başladı.  PaperWork kolay entegrasyon özelliği sayesinde Logo Tiger ile entegre olup veri alışverişi sağlandı. Özellikle insan kaynakları süreçleriyle personel takibi ve performans değerlendirmeleri aktif olarak yapıldı. Son kullanıcının kolay kullanabildiği ara yüzler sayesinde işler eksiksiz ve doğru şekilde ilerlemeye başladı. Tablet ve telefondan kolayca bağlanıp dilediği yerden çalışma özgürlüğü ile çalışan verimini arttırdı. 

Baykuş akademideki ücretsiz eğitimlere katılarak kullanımına hakim oldukları PaperWork süreç tasarım ekranı ile süreçlerinde istedikleri düzenlemeleri kolayca yapıp işletim maliyetlerini düşürdüler. Doküman yönetiminde yetkilerle yapılan sınırlamalar sayesinde belge yetkileri ve versiyonlaması düzenli şekilde  yapılmaya başlandı. 

KNS Otomotiv’in PaperWork kullanım ve deneyimleri hakkındaki bilgilere videodan ulaşabilirsiniz

Süreç otomasyonu> > >

Akıllı Dijital Dönüşüm
Zaman kaybetmeden PaperWork ile tanışın!

Süreçlerin dijital ortama aktarılmasının ana hedefi organizasyonel çeviklik, tepki süresini kısaltmak,müşteri beklentilerini en üst seviye de karşılamak