Pazartesi - Cuma 09:00-18:000216 384 0751

Sardes Faktoring

Sardes Faktoring

Sardes Faktoring ve Sardes Portföy şirketleri iş süreçleri esnasında oluşan tüm dokümanlarını PaperWork Doküman Yönetim Sistemi ile arşivliyor.

Sardes Faktoring şirketi bünyesinde yer alan Pazarlama, Operasyon, Hukuk ve İstihbarat departmanlarınca kullanılan Müşteri Evrakları, Faktoring İşlemleri, Hukuksal Dokümanlar ve diğer birçok doküman özel olarak belirlenen dosya kartları içinde arşivleniyor. Faktoring kullanıcıları şirket yazılımından PaperWork’te arşivelenen Müşteri Evrakları ve Faktoring İşlemlerine ait kayıtlara ve/veya dokümanlara PaperWork Uygulama Entegrasyonu ile tek tuşla ulaşabiliyorlar. Sardes Portföy şirketince kullanılan çeşitli Sözleşmeler, Raporlar ve Formlar da belirlenen dosya kartlarında kolayca arşivleniyor. Sardes bünyesinde ortak hizmetleri yürüten Sekreterya ve Mali İşler departmanlarınca iş ve personel bazında ortak tutulan tüm dokümanlar artık elektronik ortama taşındı ve PaperWork üzerinden kullanıcıların yetkileri dahilinde erişimine açık hale getirildi. LDAP entegrasyonu ile de kullanıcılar PaperWork’ü sorunsuz ve kolay erişebiliyorlar.

PaperWork Uygulama Sunucusu
PaperWork OCR Sunucusu ve Önizleme Modülü
PaperWork Web Sunucusu
LDAP ve Active Directory
PaperWork Uygulama Entegrasyon
PaperWork Klasör İzleyici Modülü

Akıllı Dijital Dönüşüm
Zaman kaybetmeden PaperWork ile tanışın!

Süreçlerin dijital ortama aktarılmasının ana hedefi organizasyonel çeviklik, tepki süresini kısaltmak,müşteri beklentilerini en üst seviye de karşılamak