Pazartesi - Cuma 09:00-18:000216 384 0751

Sedef Gemi İnşaatı A.Ş

Türkiye’nin en büyük tersanelerinden, Sedef Tersanesi iş süreçlerini PaperWork BPM üzerine taşıyor. Sedef Tersanesi, aralarında çok Maksatlı Amfibi Hücum Gemisi (LHD) TCG ANADOLU ‘nunda bulunduğu birçok başarılı projeye imza atmıştır.

SAP ile entegre olarak süreçler PaperWork BPM ile yönetilecek. PaperWork’ün kolay entegrasyon ve süreç tasarım araçlarının eğitimini alacak olan ekip, süreçleri kendileri uyarlamayı hedeflemektedir. Dokümanlarda, PaperWork Global Content Server üzerinde yönetilecek. Sedef Tersanesi kullanıcıları PaperWork’ün web, Outlook, mobil ve SAP içindeki uygulamalarını kullanarak, işlerini en hızlı şekilde gerçekleştirecekler. SAP sistemini ilgilendiren süreç ve dokümanların, PaperWork’ün SAP içinden çalışan uygulaması üzerinden işleme alınması, verimliliği ve hızı yükseltecek. Tersanenin süreçleri PaperWork BPM üzerinden tüm uygulamalarla entegre olarak çalışacak.

Akıllı Dijital Dönüşüm
Zaman kaybetmeden PaperWork ile tanışın!

Süreçlerin dijital ortama aktarılmasının ana hedefi organizasyonel çeviklik, tepki süresini kısaltmak,müşteri beklentilerini en üst seviye de karşılamak