Pazartesi - Cuma 09:00-18:000216 384 0751

Sinpaş

Sinpaş Grubu bünyesinde Sinpaş Yapı, Servet GYO ve Ottoman GY şirketlerinde yaklaşık 20’yi aşkın departman dokümanlarını PaperWork ile arşivliyor.

PaperWork ‘ün gelişmiş yetkilendirme altyapısı sayesinde,aynı dokümanın her departmanda ayrı ayrı bulunmasına gerek kalmaz. Sorumlu departman belgeyi arşivler, diğer departmanlara yetkisi dahilinde ulaşım saşlanır. Belgelerin kaybolması veya eksik olması, departmanlar arası belge talep ederken kaybedilen zaman gibi sorunlar da PaperWork sayesinde giderilmiş olur. Arşivdeki belgelerin kurum çalışanlarına gönderiminde mail kullanmadan, PaperWork’ün kendi evrak gönder özelliği ile dağıtılması, belge güvenliğini en üst seviyeye çıkartmaktadır.

Departmanlarda kullanılan Office ve taranmış dokümanlarının haricinde proje departmanlarının kullandığı autocad, reklam departmanının kullandığı video kayıtlarının olduğu mpeg uzantılı belgeler de sistem üzerinde arşivlenir.

Hukuk departmanında takip edilen sözleşmelerle ilgili sözleşme bitiş tarihinden önce ilgili kişilere uyarı mailleri otomatik olarak gönderilmektedir. Böylelikle bitiş tarihi yaklaşan sözleşmeler gelen uyarı mailleri sayesinde rahatlıkla takip edilmektedir.

PaperWork’un web arayüzleri her türlü uygulama ile çift yönlü veri alış verişinde bulunabilir. Sinpas Grubunda kullanılan ERP programından WebServis ile veri alışverişi yapılmaktadır. Böylelikle hem uygulamalar arasında veri bütünlüğü sağlanmış olmakta hem de kullanıcılar tarafından aynı bilginin tekrar tekrar girişinin yapılması engellenmektedir.

İş Güvenliği ve Sağlığı departmanı dokümantasyonu ve personel alımlarına ait kontrol listeleri PaperWork üzerinden takip etmektedir. Ayrıca personelden belli aralıklarla istenilen raporlarla ilgili uyarı mailleri otomatik olarak ilgili hekime gönderilerek raporların takibinin daha kolay yapılması sağlanmaktadır

Şablon yönetim özelliği sayesinde her zaman şirket içinde kullanılan matbu belgelerin güncel versiyonlarına erişim sağlanmaktadır.

Akıllı Dijital Dönüşüm
Zaman kaybetmeden PaperWork ile tanışın!

Süreçlerin dijital ortama aktarılmasının ana hedefi organizasyonel çeviklik, tepki süresini kısaltmak,müşteri beklentilerini en üst seviye de karşılamak