Pazartesi - Cuma 09:00-18:000216 384 0751
5
October 2020

PaperWork Avrupa Ofisi Londra’da Faaliyete Geçti.

PaperWorkBPM low-code akıllı iş süreci ve doküman yönetimi yazılım çözümlerinin geliştiricisi GGSoft’un Avrupa ofisi Londra’da faaliyete geçti.

 

 

PaperWork Genel Müdürü Tolga Eşiz, “Avrupa’ya genişleme ve Londra’da bir ofis açma kararı, büyüme stratejimiz açısından kritik bir adım. Dijital dönüşüm eskisinden daha önemli hale geldi. İhtiyaçlarını daha iyi anlamak ve uygun çözümler üretebilmek için müşterilerimiz ile yaşadıkları yerde bir araya gelebilmemiz önemli” dedi.

PaperWork Avrupa bölgesi Direktörü Fevzi Öztürk, “Londra’daki varlığımız sayesinde İngiltere ve Avrupalı müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla daha yakın ilişkiler kurabileceğiz. Teknolojimizi ve çözüm önerilerimizi bölge genelinde tanıtmak için daha iyi bir konuma ulaştık. Londra’daki ofisimizin faaliyete geçmesi ile Avrupa pazarındaki müşterilerimize daha iyi hizmet verebilecek duruma geldik” dedi.

Dijital dönüşüm, işletmeleri daha çevik hale getirme, müşteri veya gelir kaybetmeden değişikliklere hızlı ve verimli bir şekilde uyum sağlamayı vaat ediyor. Sürekli değişen iş ortamında insanları, süreçleri ve bilgiyi gerektiği zaman ve gerektiği yerde bir araya getirmek büyük önem taşıyor. PaperWorkBPM, müşterilerini ve iş ortaklarını daha başarılı dijital dönüşüm projeleri için akıllı ve sürdürülebilir low-code, iş süreçleri yönetimi (iBPMS) ve doküman yönetimi çözümleriyle destekliyor.

PaperWork HAKKINDA

PaperWork, İstanbul merkezli PaperWork, düşük kodlu, akıllı iş süreci yönetimi ve belge yönetimi yazılım paketlerinin geliştiricisidir. GGSoft, belge ve iş akışı yönetimi alanlarında kurumsal yazılım çözümleri geliştirmede onlarca yıllık deneyimi ile yenilikçi teknolojiler ve çözümler sunmaktadır.

GGSoft’un yeni nesil yazılım platformu PaperWork, şirketlere iş süreçlerini ve dokümanlarını tümleşik bir platformda kontrol etme gücü veriyor. PaperWork, iş süreçlerini, insanları ve sistemleri birbirine bağlayarak şirket içi birlikte çalışmayı kolaylaştırıyor ve iş birliğini şirket sınırları dışına taşıyor.

https://www.paperworkbpm.com/

Akıllı Dijital Dönüşüm
Zaman kaybetmeden PaperWork ile tanışın!

Süreçlerin dijital ortama aktarılmasının ana hedefi organizasyonel çeviklik, tepki süresini kısaltmak,müşteri beklentilerini en üst seviye de karşılamak