Pazartesi - Cuma 09:00-18:000216 384 0751
22
August 2020

PaperWork, no-code Robusta RPA entegrasyon konektörünü duyurdu

Türkiye’nin önde gelen iş akışı ve doküman yönetimi çözümlerinden PaperWork Robusta RPA (Robotic Process Automation) çözümü ile güçlerini birleştirdi. PaperWork ve Robusta ekiplerinin ortak çalışması ile geliştirilen PaperWork Robusta RPA konektörü sayesinde artık Robusta RPA sanal robotları ek geliştirmeye gerek olmadan PaperWork platformu üzerinde çalışıp anlık veri alışverişinde bulunabiliyorlar.

PaperWork Robusta RPA konektörü, PaperWork platformu üzerinde çalışan iş akışlarınızın diğer sistemler ile veri alışverişinde rutin, tekrar eden ve öngörülebilir görevlerini, çalışan davranışını taklit edebilen otomasyon teknolojileri sayesinde iş süreçlerin kalitdsini ve tutarlılığını artırmayı, işlerin ölçeklenebilmesini, insan kaynağı tasarrufu ve maliyet avantajı sağlıyor.

PaperWork platformu ile entegre çalışan RPA çözümü, merkezinde müşteri memnuniyetinin olduğu, organizasyonları kısa sürede yaratmanıza yardımcı oluyor.
Şirketlerin dijital dönüşüm yolculuklarında başarı için RPA çözümleri hayati öneme sahiptir. İş yoğunluğu, duygu durumu gibi koşullardan etkilenmeyen, görevlerini unutmayan ve kendilerine verilen protokolün dışına çıkmayan robotların sağladığı hız ve doğruluğa insan gücü ile erişmek mümkün değildir. RPA çözümlerinin sağladığı yararlar ancak çalışanların ve diğer sistemlerin yer aldığı iş süreçlerinde RPA robotlarını kullanarak en üst düzeye çıkarılabilir.

PaperWork Robusta RPA entegrasyonu ile, RPA robotları PaperWork BPM iş akışlarında belirli görevleri yerine getirmek üzere bütünleşik olarak çalışırlar. İş akışlarının çalışması sırasında çalışanlar tarafından gerçekleştirilmesi beklenen rutin pek çok işlem Robusta RPA robotları tarafından otomatik olarak gerçekleştirilir.
Çalışanlar ve RPA robotlarından oluşan dijital işgücü, aynı süreç üzerinde birbiri ile uyumlu ve bütünleşik olarak çalışarak, daha önce zaman ve maliyeti yüksek olan işlemlerde tasarruf, verimlilik, hız ve kalite sağlar.

PaperWork süreçlerinizi Robusta’nın Yapay Zeka destekli RPA ürünleriyle otomatik hale getirebilir, çalışan memnuniyeti ve müşteri deneyiminizi iyileştirebilirsiniz.
PaperWork Hakkında,

PaperWork, iş süreçleri ve doküman yönetimi alanında sahip olduğu low-code altyapısı ile karmaşık iş süreçlerini, en az eforla kolayca uyarlamanızı sağlar. Dijital dönüşümün itici gücü PaperWork, müşterilerin ve çalışanların beklentilerini en üst seviyede karşılayan çözümleri kolayca hayata geçirmenize yardımcı olur.

PaperWork & Robusta entegrasyonu izleyin > > >

Akıllı Dijital Dönüşüm
Zaman kaybetmeden PaperWork ile tanışın!

Süreçlerin dijital ortama aktarılmasının ana hedefi organizasyonel çeviklik, tepki süresini kısaltmak,müşteri beklentilerini en üst seviye de karşılamak