Pazartesi - Cuma 09:00-18:000216 384 0751
20
January 2020

3. E-Doküman Yönetimi ve Çözümleri Konferansı

3. E-Doküman Yönetimi ve Çözümleri Konferansı

PaperWork’ ün sponsorları arasında yer aldığı Türkiye’nin elektronik içerik yönetimi konusundaki tek organizasyonu konumundaki konferans, farklı sektörlerden gelen üst düzey konuşmacıların katkılarıyla gerçekleşecektir. Konuşmacılar ve katılımcılar,oturum ve sunumlarda içerik yönetiminin tüm yönleri, belge yazma, iç ve dış incelemeler ve sunumlar, iş kolu uygulamalarında kullanımı ve eninde sonunda arşivleme gibi konularda bilgi alışverişini gerçekleştirebileceklerdir. Stratejik taktik ve teknik zorluklara alışılmamış düzeyde pratik çözümlere ulaşılması için tasarlanmış bir etkinliktir.
Beklentiniz ister belirli bir stratejinin uygulanmasını sağlamak ister maliyetleri azaltmak yada optimize etmek olsun, konferanstan gerçek dünya dersleri ve tecrübelerinden oluşan ve başka bir yerde bulamayacağınız eşi görülmemiş karışımda, uygulanabilir faydalar sağlayarak ayrılmanız birinci hedefimizdir.
Birçok farklı sektörden firmalar karar mekanizmalarının katılacağı bu üst düzey platformda sizleri de aramızda görmekten onur ve mutluluk duyacağız.

 Tarih 20 Şubat 2020 Perşembe
 Adres:Marriot Hotel Asia Ataşehir İstanbul
Harita https://goo.gl/maps/xwCgKqbpgLTaJmRP7
KayıtKatılım Kayıt Pronto Eventi
Akıllı Dijital Dönüşüm
Zaman kaybetmeden PaperWork ile tanışın!

Süreçlerin dijital ortama aktarılmasının ana hedefi organizasyonel çeviklik, tepki süresini kısaltmak,müşteri beklentilerini en üst seviye de karşılamak