Enerya Enerji iş akışlarını ve dokümanlarını PaperWork üzerinde yönetiyor.

Enerya Enerji iş akışlarını ve dokümanlarını PaperWork üzerinde yönetiyor. Doksan noktada dağıtık yapıda çalışan kuruma 800 kullanıcılı sistem kuruldu. PaperWork WorkFlow’un SAP entegrasyon eklentisi ile iş akışları kolaylıkla SAP den veri alışverişi yapabilmektedir. SAP ara yüzlerinden çalışmamızı sağlayan SAP ECM çözümümüz ile kullanıcılar, abone dosyalarına SAP ara yüzlerinden ulaşıp, ilgili işlemleri yapabilmekteler.

Süreçler

SAP ile entegre olarak, KEP/EYP ile EPDK müşteri şikayetleri süreci, tedarikçi değerlendirme, teklif değerlendirme, e fatura onay, gelen giden evrak, izin gibi iş akışlarının dijital dönüşümü PaperWork BPM uygulaması ile sağlandı.

SAP CRM ile PaperWork platformu arasında entegrasyon yapıldı.
Abonelerin, SAP ile entegre olarak PaperWork üzerinde yürüyen şikayet, gelen/giden evrak, talep vb gibi süreçlerinin durum bilgisi, artık SAP CRM ekranlarından da izlenebilmektedir. Süreç sırasında evrakların statüsündeki değişiklikler doğrudan CRM üzerinden takip edilebilmektedir. Aynı zamanda SAP CRM den süreç de bulunan belgelere de erişilmektedir.

Doküman Yönetimi

SAP portal ile yapılan entegrasyon ile abonelere her ay kesilen 800.000 e-fatura da sistem üzerinde arşivlenmektedir. Böylece abone merkezine gelen abonenin faturasına doğrudan SAP’nin arayüzünden ulaşılabilmektedir. Aynı zamanda kendi geliştikleri çözümlerle de entegrasyonlar yapılarak her türlü süreç ve içerik PaperWork platformu üzerinden yönetiliyor. PaperWork’ ün gelişmiş API katmanı çevre sistemlerle entegrasyonda kolaylık ve maliyet avantajı sağlamaktadır.

Çözüm ortağımız tarafından, merkez ve çeşitli illerdeki arşivlerde bulunan yaklaşık 7.000.000 sayfalık abone dokümanları taranarak, PaperWork platformu üzerine aktarılıyor. PaperWork Content Server üzerinde bulunan dokümanlar SAP ve diğer kurumsal uygulamalardan kolaylıkla çağrılıyor.

Abone merkezlerinde belge tarama gibi işlemler, SAP ECM uygulamamız ile doğrudan SAP içinden yapılmaktadır. Bu özellik kullanıcıya hız ve sıfır hata imkanı sağlar. Tarama sırasında indeks verisi girmek gerekmez, indeks alanları otomatik olarak SAP den PaperWork’e kendiliğinden aktarılır. Abone merkezlerinde evrak taramak, indekslemek için müşteriyi bekletme veya tarama yapmak için mesaiye kalma devri kapanmıştır.

Etiketler

Ne Düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Yazın

PaperWork'ü görmeden karar vermeyin!

Bizimle iletişime geçin, size özel bir demo gerçekleştirelim.

İhtiyaçlarınızı dinliyor ve sizin için özel bir demo hazırlıyoruz.

Kazançlarınız:
Sırada ne var?
1

Sizin için uygun bir zaman aralığı belirliyoruz.

2

Bir tanışma toplantısı düzenliyoruz.

3

Size özel bir demo gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Demo Talep Edin