SAP için Paperwork

PaperWork ile SAP Ekosisteminizi Optimize Edin

Gelişmiş çeviklik, verimlilik ve artı değer için SAP süreçlerinizi hiçbir problem yaşamadan PaperWork ile entegre ederek otomatikleştirin.

SAP + PaperWork = Çeviklik

PaperWork’ün SAP Konnektörleri, PaperWork ve SAP sistemleri arasında kusursuz entegrasyon sağlayan güçlü bir araçtır. Kullanıcıların PaperWork içindeki SAP işlevlerinden yararlanmasına olanak tanır, böylece iş akışları kolaylaşır ve üretkenlik artar.

Daha Fazla Çeviklik ve Esneklik

SAP bağlantılı özel süreç uygulamalarını aylar değil, haftalar içinde görsel olarak tasarlayın, otomatikleştirin ve devreye alın. Değişen müşteri ve iş ihtiyaçlarına iş hızıyla uyum sağlayın.

Üstün Uyarlanabilirlik

İşletmenizi daha verimli bir şekilde yürütürken operasyonlarınızı hızlandırın ve bir yandan iş birliğini teşvik ederken diğer yandan kullanıcı ve müşteri deneyimini iyileştirin.

Eksiksiz Entegrasyon

Kullanıma hazır SAP konnektörünü kullanarak doğrudan web formlarınızdan SAP'ye bağlanın. Kullanıcılar uygulama değiştirmeden SAP'den ihtiyaç duydukları bilgilere ulaşabilsinler.

Sınır Ötesi İşbirliği

PaperWork ile yürüttüğünüz bir sürecin herhangi bir noktasında SAP ile etkileşimlerde bulunun ve sistemler arasında bilgi paylaşın.

Etkin Süreç Yönetimi

İşlem başına süreyi azaltarak SAP iş süreçlerini kolaylaştırın ve SAP kullanıcılarının tek bir belge deposundaki belgelere erişmesini sağlayarak hataları azaltın.

Gelişmiş Kullanıcı Deneyimi

Uygulamalar arasında geçiş yapma ihtiyacını ortadan kaldırın, PaperWork süreçlerine ve dokümanlarına tanıdık bir SAP kullanıcı arayüzünden güvenli, doğrudan erişim sağlayın.

Konnektörler, Low Code mimarimizin ana parçalarından biridir. Kullanımı çok kolay olan konnektörler, kod yazmadan veri alış verişi sağlayan hazır entegrasyon modülleridir. 

Yatırım Getirinizi
Otomasyonun Gücüyle
Artırın

PaperWork’ün SAP Konnektörleri, SAP yatırımınızı en üst düzeye çıkarmak ve iş dönüşümünü desteklemek için tasarlanmış benzersiz özelliklerle doludur.

Görsel Süreç Tasarımcısı

Birden fazla kuruluşu ve SAP modülünü kapsayan karmaşık SAP süreç uygulamaları tasarlayın ve zahmetsizce otomatikleştirin.

No-Code SAP Faaliyet Şablonu

Kullanıma hazır, no-code SAP etkinlik şablonunu kullanarak SAP uygulamalarınızı hızlı, uygun maliyetli bir şekilde düzenleyin ve genişletin.

SAP Konnektörü

Kullanıma hazır SAP konnektörünü kullanarak doğrudan web formlarınızdan SAP'ye bağlanın.

Proses Otomasyonu

Destekleyici belgeleri arama, manuel ve otomatik belge oluşturma, görüntüleme ve düzenleme gibi güçlü özelliklerle entegre olarak SAP iş süreci otomasyonunu tamamlayın.

Mobil Erişilebilirlik

Mobil uyumlu tasarımımız ve özelliklerimizle SAP süreçlerinize hareket halindeyken de erişin.

Videoyu oynat

PaperWork’ün gelişmiş SAP konnektörü, SAP ile veri alışverişinde kod yazma ihtiyacını tamamen ortadan kaldırır. Standart BAPI ve Z’li fonksiyonlar içindeki tüm veri alanlarına konnektör ile doğrudan erişilir. Konnektör, RFC özelliği olmayan fonksiyonlara da erişebilir. SAP tarafında fonksiyonlarda yapılan değişiklikler konnektör tarafından anlık olarak görülür. Güncelleme, yeniden yükleme gibi herhangi bir işleme gerek kalmaz. Bu sayede, entegrasyon işlemleri kısa sürede hatasız olarak tamamlanır. SAP üzerindeki entegrasyon uyarlama ve destek maliyetleriniz azalır.

SAP® R/3 ve S/4 HANA Uzantısı Özellikleri; 

  • SAP® R/3 ve S/4 HANA bütünleşik yapı
  • SAP® R/3 ve S/4 HANA işlevlerinin eş zamanlı, çift taraflı entegrasyon ile tetiklenebilmesi ve sonuç alınması
  • SAP® R/3 ve S/4 HANA rapor işlevlerinin dışarıya açılması
  • SAP® R/3 ve S/4 HANA üzerindeki tüm kayıtlar ile işlem yapılabilmesi
  • SAP® R/3 ve S/4 HANA işlevlerinin iş akışları içerisinden tetiklenebilmesi
3d-maskot

SAP süreçlerinizde devrim yaratmaya hazır mısınız?

Hemen bir demo talep ederek PaperWork SAP Konnektörlerinin gücüyle tanışın.