Sigorta
Odak Noktası

PaperWork’ün insan odaklı süreç ve doküman yönetimi çözümlerini kullanarak iletişim, sigortalama, talep işleme ve alacak hesapları süreçlerini otomatikleştirin. Robotik süreç otomasyonu (RPA) ile rutin görevleri ortadan kaldırın, performansı artırın ve süreç hatalarını azaltın.

Eski Sistemleri Modernleştirin

Sigorta şirketleri her yıl komisyonculardan işlem gerektiren milyonlarca soru alıyor. Geleneksel iletişim araçlarını dijital sorgulama sürecine taşıyarak SLA ihlal oranlarını önemli ölçüde azaltın.

Sigorta Sektöründe Verimlilik Devrimi: Intelivus ile Yeni Bir Çağa Adım Atın!

Sigorta Şirketleri için Acente İletişim Otomasyonu

İletişim, bir sigorta şirketinin büyümesi ve verimliliği için önemli bir araçtır. Ancak iletişimin sunduğu tüm fırsatlar zaman zaman zorlukların da kaynağı olabilir. İletişim eksikliği veya yetersiz iletişim projelerinizin %80’inden fazlasını olumsuz etkileyebilir ve günlük işlemlerinizi zorlaştırabilir. 

E-postalar ve yapışkan notlar işleri yürütmede çok yararlı olabilir, ancak her zaman en iyi iletişim ortamını oluşturmazlar. E-posta, iş arkadaşlarınızla iletişim için çok iyi bir yöntemdir, ancak her zaman en verimli olanı değildir. Günlük olarak aldığınız e-posta sayısını düşünün. E-posta mesajlarınızın bu kalabalıkta kolayca nasıl kaybolacağını görebilirsiniz. 

Mckinsey & Co., e-posta yazmak, okumak ve aramak için her hafta 28 saate kadar zaman harcadığımızı söylüyor. Bu normal bir çalışma haftasının yarısından fazlasına denk geliyor.

Sigorta Poliçe İşlemleri Süreç Otomasyonu

Talep İşlemeyi Hızlandırın

Üstün müşteri memnuniyeti sağlamak için daha akıllıca çalışın. İş akışlarını otomatikleştirerek ve başka yerlerde ihtiyaç duyulan manuel işleri ortadan kaldırarak talep yönetiminizde devrim yaratın.

Müşteri Kazanımını Artırın

Sigorta operasyonlarının tüm yaşam döngüsü boyunca bağlantılı bir süreci benimseyerek verileri daha az hatayla daha hızlı toplayın ve işleyin. Hizmetlerinizi daha geniş bir kitleye sunarken müşterilerinizin artan beklentilerini karşılayın.

Süreçlerinizi e-posta trafiğinden ayırın, hataları en aza indirgeyin.

Mevcut durumu incelediğimizde, binlerce acentesi olan sigorta firmalarının çok büyük miktarda e-posta aldığını görürüz. Acentelerden gelen talep e postalarının değerlendirilip hata yapmadan, doğru kişilere yönlendirilmesi ve zamanında aksiyon alınması ise neredeyse imkansızdır. İletişim süreçlerinin otomasyonu, sadece zaman kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda acenteler ile iletişiminizi geliştirmenize yardımcı olabilir. 

PaperWork’ün süreç otomasyonu, doğru kriterler ile iş arkadaşlarınıza otomatik olarak ayrıntılı görevler ve bildirim e-postalar gönderen tetikleyiciler oluşturmanızı sağlar. Bu otomatikleştirilmiş görevler ve e-postalar, iş arkadaşlarınızla iletişim halinde olmanıza, ekipleriniz ve acenteleriniz arasındaki iletişimi arttırmanıza yardımcı olur. 

Otomasyon, iş yoğunluğunda, kolayca atlanabilecek işlemlerin zamanında yapılmasını sağlar. Süreç verilerinin sürekli olarak analiz edilmesi, acentelerle olan iletişiminizin geliştirilmesi için gereken doğru aksiyonları almanızı sağlar.

Sürekli izleme, sürekli ölçme, sürekli iyileştirme.

PaperWork, acenteler ile aranızdaki süreçlerin otomasyonunu sağlayarak sadece işinizi kolaylaştırmak ile kalmaz aynı zamanda şirketinizin sağladığı hizmetlerde müşteri memnuniyeti ve verimliliğini artırır. İşlemler sırasında kullanabileceğiniz anlık mesajlaşma özelliğimiz, sorunları hemen çözmenize ve yazışmaları kayıt altına almanız sağlar. 

Poliçe yenileme, eksper atama, hasar gibi çeşitli süreçlerde oluşan tüm bilgi akışını otomatik olarak düzenler ve kontrol altına almanızı sağlar. Sigorta şirketlerinin acenteleri ile iletişimini iyileştirir. Acente talep cevap sürelerini standart ve izlenebilir getirir. Müşteri ve acente memnuniyetini yükseltir.

PaperWork ile Bugün Tanışın

PaperWork’ün low-code mimarili akıllı dijital süreç ve doküman otomasyon platformuyla iş süreçlerinizin kontrolünü elinize alın.

Bize Yazın

PaperWork'ü görmeden karar vermeyin!

Bizimle iletişime geçin, size özel bir demo gerçekleştirelim.

İhtiyaçlarınızı dinliyor ve sizin için özel bir demo hazırlıyoruz.

Kazançlarınız:
Sırada ne var?
1

Sizin için uygun bir zaman aralığı belirliyoruz.

2

Bir tanışma toplantısı düzenliyoruz.

3

Size özel bir demo gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Demo Talep Edin