Baykuş Akademi Podcast Serisi

Baykuş Akademi Podcast Serisi

Baykuş Akademi Podcast Serisi

Bir süredir hayata geçirmek için hazırlıklarını yaptığımız Baykuş Akademi Podcast Serisi, tüm podcast platformlarında yayında. PaperWork’teki yeniliklerden dijital dünyadaki gelişmelere kadar bir çok konuyu bulacağınız yeni serimize haftalık periyotlarla yeni bölümler eklenecek. 

Serimizi takip edin, yenilikleri kaçırmayın!

ERP ve Onun Ruh İkizi BPM

BPM ve ERP’nin bir arada kullanımı, işletmeler için oldukça verimli bir sistem oluşturmalarını sağlar.

PaperWork BPM uygulamasını kullanmak, işletmelerin verimliliğini arttırır. İş süreçlerinin otomatikleştirilmesine, süreçlerin daha iyi yönetilmesine ve verimliliğin artırılmasına yardımcı olur. Hatalar azalır, müşteri memnuniyetini artar ve maliyetler düşer.

BPM uygulamalarının kullanımı, işletmelerin büyümesine ve gelişmesine yardımcı olur.

Devamını oku

Dijital Dönüşümde Güç Kimde?

Hem iş dünyamız hem de sosyal hayatımız çok değişti. Dijital dönüşüm her alanda kendini göstermeye başladı. Firmalar çılgın gibi dijital dönüşümün peşine düştüler. Kimi firmalar, bizim firma kültürümüz ve çalışanlarımızın yetenekleri henüz bu döşüme uygun değil derken , kimileri de dijital dönüşüm olmadan ayakta kalmanın imkansız olduğunu fark ederek hemen işe koyulmaya başladı. Peki dijital dönüşümde güç kimde biliyor musunuz? Cevapları Tolga Eşiz anlatıyor.

Devamını oku

Yapay Zeka ve Merak

İnsanlığı binlerce yıldır paylaştığı dünyada diğer canlılara karşı baskın hale getiren ana unsur tabi ki zekasıydı. Yani öğrenebilme yeteneğiydi. Bu öğrenebilme yeteneğini her seferinde, her olayda, her karşı karşıya kalınan bilinmezde dürten ve yeni öğrenme maceralarına iten de merak duygusuydu. İlerlemeyi, yeni keşifleri hep merak duygusu ve bu duygusunu öğrenme yeteneği ve cesaretleriyle (ki cesaretin büyüklüğü de merakın büyüklüğü ile orantılıdır bence) birleştirebilen insanlar sağlamıştı.

Devamını oku

Süreç Otomasyonunu En Kolay Yoldan Gerçekleştirin

İş dünyası sürekli değişmekte ve bu değişimle birlikte daha verimli ve maliyet düşürücü, etkili süreç otomasyonu çözümleri talep edilmektedir. Süreçlerin yönetilmesinde kullanılan geleneksel uygulamalar, yüksek maliyet ve kaynak gereksinimleri ile tanınır. Bu noktada PaperWork BPM uygulaması, süreç otomasyonu konusunda firmalara modern çözümler sunar. Nasıl mı?

Tolga Eşiz anlatıyor.

Devamını oku
Bize Yazın

PaperWork'ü görmeden karar vermeyin!

Bizimle iletişime geçin, size özel bir demo gerçekleştirelim.

İhtiyaçlarınızı dinliyor ve sizin için özel bir demo hazırlıyoruz.

Kazançlarınız:
Sırada ne var?
1

Sizin için uygun bir zaman aralığı belirliyoruz.

2

Bir tanışma toplantısı düzenliyoruz.

3

Size özel bir demo gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Demo Talep Edin