Doküman Yönetimi

Yapay Zekâ Destekli Doküman Yönetimi

Kuruluşunuz genelinde dokümanları yakalamak, yönetmek, paylaşmak ve arşivlemek için yapay zekâ destekli, sağlam, ölçeklenebilir, güvenli ve yüksek performanslı içerik deposu.

Tüm Belgeleriniz için Tek Platform

Dünya çapında yapılan çalışmalarda çalışanların ortalama olarak, günde iki saatlerini görevlerini yaparken belgeleri, aramak ve paylaşmak için harcadıkları göstermektedir. Bir çok işletme için kağıt ortamda yürüyen işlerin, dijital ortama aktarılması yapılacak işler listesinin başında bulunmaktadır. Dijital dünyada, doküman yönetimi ve paylaşımı stratejik önem taşımaktadır. Kurumsal Doküman Yönetimi Sistemi (DYS) kullanmayan bir şirket kendini, içerikler ve dokümanlar hakkında tüm bilgiye sahip olan çalışanların insafına kalmış durumda bulacaktır.  Müşterilerinize hızlı dönüş yapmak için iş belgelerinize çabuk ve kolay ulaşmanız gerekir. 

PaperWork dokümana erişim, düzenleme ve paylaşım gibi işlemleri belirli bir sistem dahilinde merkezi olarak yönetmenizi sağlar. Milyonlarca kağıt ve elektronik belgenin olduğu ortamlarda, iş gücü ve zaman kaybını ortadan kaldırır. Gelişmiş arama motoru, belgeye ihtiyaç duyulduğu anda erişilmesini sağlar. Versiyon kontrolü, güncel dokümanların üzerinde çalışılmasını sağlar. İzleme ve güvenlik fonksiyonları içeriğinizi korur, güvenle paylaşılmasını sağlar. Merkezi bir doküman yönetimi sistemi olmadan verimlilikten söz edemeyiz. İhtiyacınız olduğunda belgeler iş akışı ile işlem adımlarına yönlendirilir. Süreç sırasında ihtiyaç duyulan belgelere hemen erişilir. Bu sayede hatalı karar alma olasılığınız düşer.

Belge Versiyonlama

Her zaman güncel doküman ile çalışın. Versiyonda neler değişmiş? Belgeyi kim, ne zaman versiyonlamış? Dokümanın güncel ve önceki versiyonlarına erişin.

FTP sunucuları kaldırın!

Ekte belge gönderme tarih oldu! Belgeleri seçin, indirme linki olarak gönderin. Linke indirme sınırı ve geçerlilik tarihi verin. Gönderimler tarihçe ile kayıt altına alınsın.

Her Ortamdan Dokümanlarınıza Erişin

Web, mobil, SAP ve diğer entegrasyonlar ile uygulamalardan erişin.

3 Adet Arama Motoru

İndeks alanlarından esnek dinamik arama, elektronik belgeler içinde kelime arama ve taranmış belgelerin içinde kelime arama (OCR) özellikler ile aradığınız dokümana hemen ulaşın.

Doküman Raporları

Arşivdeki belgelerin boyutu, cinsi ve adet bilgisi, görüntülenen belgeler, silinen belgeler ve gönderilen e-postaları görün.

E-posta ile Belge Çoğaltmayın

Belgeleri sistem içinden paylaşın, kopyaları oluşmasın. Kullanıcılar, aynı belge üzerinde çalışsın. Tarihçe ile tüm hararetler takip edilsin.

Geri Dönüşüm Kutusu

Belgenin sistemden hemen silinmesi, silinen belgenin belirli bir süre geri dönüşüm kutusunda beklemesi ve yönetici onayı olmadan belgenin silinmemesini sağlayan kurallar.

Güvenlik / Yetkilendirme

Kayıt, klasör, doküman bazlı yetkilendirme. Kişi, Grup, Rol bazlı yetkilendirme. Birden fazla active directory ile çalışma. SAP, Oracle vb. gibi uygulamalarla kullanıcı entegrasyonu. SSL güvenlik koruması.

Yüksek Güvenlik, 512-bit Şifreleme

Dosya sisteminde şifrelenmiş belgeleri kimse açamaz; kurumsal hafızanız korunur.

Tarihçe

Form verisinde kim, ne zaman, neyi değiştirmiş; kim belgeyi versiyonlamış, neyi değiştirmiş; belge kimle, ne zaman paylaşılmış; belge üzerinde kimler yazışmış, anlık olarak görün.

Belgeyi Taslaktan Yaratın

Word, Excel, PP taslakları ile belgeyi otomatik yaratın, zaman kazanın. Her zaman güncel versiyon ile çalışın. Dokümanlar, aynı standart da yaratılsın.

Belge Görüntüleme

Tiff, jpg, bmp, djvu vb. formatlar görüntülenir. Word, Excel, PowerPoint, PDF, msg gibi belgelerinin ön izlemeleri oluşturulur ve görüntülenir. Dahili Word editörü, word dokümanlarını kendisi açar, revize eder.

E-imza

Belgeyi e imza ile imzalama, imza tarihçesi ve iş akışında belgeyi imzalama özellikleri.

KEP

KEP alma, gönderme. KEP içindeki kelimelerden iş akışı başlatma. KEP iletilerinin arşivlenmesi.

E-fatura

E faturaların otomatik arşivlenmesi ve kurallara göre iş akışına yönlenmesi.

Verimli Çalışmak için Dijitalleşin

Kurumlar dokümanları yönetmekte büyük zorluk yaşıyorlar. Dokümanlar ağ üzerindeki paylaşım klasörlerinde, USB belleklerde, kişilerin bilgisayalarında veya farklı iş uygulamalarının içinde saklanmaktadır. Bazı dokümanlar ise kağıt formatında arşivde veya departmanların dolaplarında kilit altında tutulmaktadır. Bu kaos ortamında verimli çalışmak çok zordur. PaperWork dijital ortamda belgelerinizi yönetmenizi sağlar. Gelişmiş entegrasyon katmanı, dokümanlarınızı kurumsal uygulamalarınıza ve süreçlerinize bağlar. Kritik dokümanlarınızın güvenle saklanmasını ve paylaşılmasını sağlar.

Videoyu oynat
Videoyu oynat

PaperWork, Kağıtsız Ofis

PaperWork ile dokümanları yaratın, revize edin, onaylayın, versiyonlarını kontrol edin, arşivleyin, paylaşın. Dokümanı bulmak için zaman harcamayın. Her zaman güncel versiyon üzerinde çalışın. Belge üzerinde nelerin değiştiğini hemen görün. Doküman şablonlarından belge yaratın, hataları ortadan kaldırın. Dokümanların dijital ortamda onaylanması, depolanması ve paylaşılması işleri hızlandırır, maliyetleri düşürür, hizmet kalitesini yükseltir.

Dinamik Doküman Yönetimi

Kurum genelinde çalışanlar, insan kaynakları, operasyon, müşteri hizmetleri, kalite, satın alma ve finans gibi bölümlerin güncel dokümanlarına ve önceki versiyonlarına yetkiler dahilinde mobilden ,webden ve SAP içinden çalışan uygulamalarımızdan erişebilirler. Dahili Word editörü,  belge revize edilirken nelerin değiştiğini gösterir. Güçlü arama motoru, belgenin içinde geçen kelimelerden hemen belgeye ulaşmanızı sağlar. Sohbet uygulaması, doküman hakkında canlı olarak takım arkadaşlarınızla mesajlaşmanızı sağlar. Büyük belgeleri, indirme linki ile süresini ve indirme sayısını sınırlayarak kolayca paylaşın.

Videoyu oynat

Dahili Word Benzeri Editör

Word dokümanları PaperWork tarafından kontrol edilir. Responsive web uygulamamız içinden çalışan Word benzeri editörümüz sayesinde Office uygulamasına gerek kalmadan, word dokümanı  yaratılır, güncellenir ve revize edilir. Kullanıcıların, Word dokümanı üzerinde çalışırken yaptıkları değişikler, gözden geçirme bölgesinde kayıt altına alınır. Böylece, belgenin eski versiyonlarına ve belgenin üzerinde kim ? hangi değişikliği ? ne zaman yaptı? bilgisine sistem içinden hemen ulaşılır. Değişiklik takibinin bu kadar kolay olması, özellikle kalite prosedürlerinin yayınlanmasında ve sözleşme yönetiminde işleri çok kolaylaştırır.

Dokümanları Süreçlerinize Dahil Edin

Bütünleşik platform, iş akışı sırasında belge üzerinde kolayca işlem yapmanızı sağlar. Onay İş akışları Low Code destekli, visio benzeri esnek akış tasarım aracımız ile kolayca çizerek tasarlanır. Süreç içerisinde dokümanlara erişim, elektronik imza ile imzalama ve revize ederek değişiklik yapma haklarını iş akışı uygulamamız üzerinden tanımlayın. Belge ile ilgili işlemlerinizi hızlandırın, verimliliği arttırın.

Videoyu oynat
Videoyu oynat

İşleri Kolaylaştır, Hataları Önler

Güçlü arama motoru,  mobil ve  web uygulamasından dokümanlara kolayca ulaşmanızı sağlar. İşlemleri hızlandırır, verimliliği arttırır. Dokümanı kim versiyonlamış? Belge üzerinde ne çalışmalar olmuş? gibi yapılan tüm işlemler kayıt altında tutulur. Dokümanlarınız, kurumsal yapınıza ve yetki politikanıza göre organize edilir. Dokümanlara, entegrasyon servisleri üzerinden, kurumsal ve mobil uygulamalardan da erişim sağlanabilir.

Doküman Yönetimi Parmaklarınızın Ucunda

PaperWork, doküman yönetimini otomatikleştirir ve iş operasyonlarınızı kullanıcı tarafında minimum eforla yürütmenizi sağlar.

Bize Yazın

PaperWork'ü görmeden karar vermeyin!

Bizimle iletişime geçin, size özel bir demo gerçekleştirelim.

İhtiyaçlarınızı dinliyor ve sizin için özel bir demo hazırlıyoruz.

Kazançlarınız:
Sırada ne var?
1

Sizin için uygun bir zaman aralığı belirliyoruz.

2

Bir tanışma toplantısı düzenliyoruz.

3

Size özel bir demo gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Demo Talep Edin