Doküman Yönetimi
Odak Noktası

PaperWork’ün içerik servisleri, her türlü uygulamaya güçlü ve esnek bir şekilde entegre olmasına olanak tanır. Bu entegrasyonlar ihtiyaçlarınıza uygun olarak çeşitli erişim noktalarından belgelerinize ulaşmanızı sağlar. Çok sayıda belge arasında kaybolmadan farklı türdeki verileri verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Veriyi en etkin şekilde kullanın.

PaperWork’ün tutarlı, doğru ve ışık hızında doküman yönetimi aracı, işletmenizin dokümanları depolamasına, erişmesine, paylaşmasına ve değiştirmesine ve çeşitli veri kategorilerini etkili bir şekilde yönetmesine olanak tanır. Kuruluşunuzdaki iş akışlarını kolaylaştırmak için dokümanlarınızı tek bir arayüzden yönetin ve işbirliği yapın; hem de kodlamaya gerek duymadan!

Kusursuz Bağlantı Kurun

Dokümanlarınızı mevcut sistemleriniz içinde sorunsuz bir şekilde taşıyın, bağlantı kurun ve her tıklamayla güvenilir, emniyetli ve kolay doküman yönetimi sağlayın.

Üretkenliği Daha Kısa Sürede Optimize Edin

Önemli dokümanlara her yerden erişmek artık ekstra adımlar gerektirmiyor. Ekip üyelerinize ve müşterilerinize güvenli, güvenilir bir bağlantı sağlamak ve yaratıcılığa ve üretkenliğe fayda sağlayabilecek büyük miktarda zaman kazanmak için süreçleri otomatikleştirmek için akıllı belge yönetimi araçlarıyla üretkenliği ve zaman yönetimini optimize edin.

PaperWork ile Bugün Tanışın

PaperWork’ün low-code mimarili akıllı dijital süreç ve doküman otomasyon platformuyla iş süreçlerinizin kontrolünü elinize alın.

Bize Yazın

PaperWork'ü görmeden karar vermeyin!

Bizimle iletişime geçin, size özel bir demo gerçekleştirelim.

İhtiyaçlarınızı dinliyor ve sizin için özel bir demo hazırlıyoruz.

Kazançlarınız:
Sırada ne var?
1

Sizin için uygun bir zaman aralığı belirliyoruz.

2

Bir tanışma toplantısı düzenliyoruz.

3

Size özel bir demo gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Demo Talep Edin