İş Ortaklarımız

Paperwork'ü Görmeden Karar Vermeyin

Gurur duyduğumuz hizmetleri sunmak için birinci sınıf şirketlerle ortaklık yapmaktan gurur duyuyoruz.

Modern dijital dünyada müşteri memnuniyeti sağlamanın temel taşı, etkin süreç yönetimidir. İşte bu yüzden diyoruz ki, “PaperWork’ü görmeden karar vermeyin!”

Ortaklıklarımız neden önemlidir?

PaperWork’te müşterilerimize üstün hizmet ve uzmanlık sözü veriyoruz. Seçkin sertifikalarımız ve sektör ortaklıklarımız bu sözü verebilmemizin ve bunu güvenle yapabilmemizin nedenlerinden biridir.

Operasyonlarımızı en yüksek veri işleme standartlarına uyacak şekilde yapılandırdık, bu nedenle her sektör için düzenleyici gereksinimlerin bir adım önünde kalıyoruz. Büyüyen ulusal ayak izimiz bize, araçlarımızı ve iş ağlarımızı sağlayan şirketlerle derin ilişkiler kurma fırsatı veriyor. Bu uzmanlığı her gün daha iyi eğitimli çalışanlar ve son teknoloji paketler aracılığıyla sizin için kullanmaya çalışıyoruz.

Cannon

Canon, ADF tarayıcı ve Düz yataklı tarayıcı seçeneklerinden oluşan geniş ürün yelpazesiyle arşivleme konusundaki tecrübesini siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktadır.

Microsoft

Microsoft’un çözüm ortağı olan PaperWork© ürünümüz, Microsoft Windows Server ve Microsoft SQL Server ürünlerinin güncel versiyonlarını kullanmaktadır.

Koç Sistem

Koç Sistem, yılların verdiği tecrübeyle, GGSoft çözümleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan anahtar teslim projeler üretmektedir.

Robusta

Çalışan davranışlarını taklit edebilen otomasyon teknolojileri yardımıyla ofis çalışanlarının rutin, tekrarlayan ve öngörülebilir görevlerini hızlandıran, iş süreçlerinin kalitesini ve tutarlılığını artıran, işin ölçeklendirilmesini destekleyen, insan kaynağı tasarrufu ve maliyet avantajları.

Digital Planet

Türkiye’de e-Fatura konseptini ilk kez uygulamaya geçiren Digital Planet, “Kişiselleştirilmiş Akıllı Doküman” kavramı altında ödüllü yüksek sıkıştırmalı dijital doküman arşiv teknolojisini Türkiye’ye ilk getiren şirket olmuştur.

Kyocera

Müşterilerimizi memnun eden ürün ve hizmetler sunuyoruz, ‘Önce Müşteri’ Prensibini birinci önceliğimiz olarak alıyoruz. 20 yılı aşkın süredir, uzun ömürlü, düşük atıklı yazıcılar ve çok fonksiyonlu ürünler geliştirerek çevresel etkiyi en aza indirdik. 

Digitalaid

Bilişim alanında kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektöre, PaperWork platformu ile İş Süreçleri Yönetimi ve Dijital Dönüşüm başta olmak üzere alanında deneyimli ve yenilikçi kadrosu İş Süreçleri Yönetimi, Süreç İyileştirme, Dijital Dönüşüm, Akıllı Otomasyon, Yönetim Danışmanlığı, CX Excellence ve PaperWork Uygulama Danışmanlığı hizmetleri vermektedir.

Delfin

Delfin sunduğu geniş hizmetlerle arşivlemeden donanıma, hayati önemdeki ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılar, işinize güç katar.

Ofisus Danışmanlık

Ofisus Danışmanlık, 2006 yılında alanında tecrübeli ve bilgili uzman kadrosuyla kurulmuş bir danışmanlık firmasıdır. Başta hibe teşvik programları, proje yazımı ve proje yönetimi olmak üzere KOBİ ve daha büyük ölçekte kuruluşların ihtiyaç duyduğu Ekonomi Bakanlığı, Tarım Bakanlığı, TÜBİTAK, TTVG (Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı), Kalkınma Ajansları, Horizon 2020 ve diğer çeşitli Avrupa Birliği fonlarınca verilen desteklerden faydalanmaları için çalışmaktadır.

Grow International

Değişim ihtiyaçlarınızı tanımlamanızı ve karşılamanızı kolaylaştırmak için varız. Kurumsal ve kişisel olgunlaşmada en etkili paydaşınız olmak için çalışıyoruz.

Innova Bilişim

1999 yılında Türkiye’nin milli teknoloji gelişimini destekleme hedefiyle kurulan İnnova Bilişim Çözümleri, çok geniş bir yelpazede yenilikçi ürün ve çözümler geliştirerek, kurumların dijital dönüşüm çalışmalarına destek veriyor. Yapay zeka teknolojileri, büyük veri, veri analitiği, IoT, RPA, RaaS ve fintek alanlarında yetkinliğe sahip olan İnnova; sağlık teknolojisi çözümleri, ağ yönetimi ve izleme, self servis ve akıllı çözümler, havacılık çözümleri, arıza talep yönetimi, hizmet kalitesi yönetimi, idari ve yasal alacak takibi çözümleri, biyometrik imza, e-İşler, doküman ve portal yönetimi gibi alanlarda çözümler sunuyor. İnnova ayrıca yönetilebilir hizmetler, dış kaynak ve danışmanlık hizmetleri de veriyor.

Süper Entegratör

 

Süper Entegratör 25 yıllık sektör tecrübesi ve bilgi birikiminin ardından güncel ihtiyaçlara uygun VIP e-dönüşüm hizmeti vermek için %100 yerli sermaye ile kurulmuştur. Dijital dönüşümün en önemli konu başlıklardan biri olan e-Dönüşüm alanında projeler geliştirirken, bu alanda kurumların farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere nitelikli çalışan kadrosu ile dijital dönüşüm yolculuğunda kurumların yanında katma değerli hizmetlerle yer almaktadır. PaperWork ile olan hazır entegrasyonu sayesinde, gelen faturalar, otomatik olarak fatura onay sürecine dahil olur ve doküman yönetimi sistemine arşivlenir.

ECN Soft

ECNSoft bir PaperWork BPM çözüm ortağı olarak süreç danışmanlığının yanı sıra PaperWork platformu için uyarlama ve destek hizmetleri de sunmaktadır. Teori ve pratiği birleştirerek, şirketlerin mevcut süreçlerini zaman ve sektör standartlarına göre analiz etmekte ve iyileştirme aşamalarını büyük bir başarı oranıyla tamamlamaktadır.

Deneyimli ekipleri, birçok projede yer almış ve süreç yönetimi alanında uzmanlaşmıştır. İş süreçlerinin gözden geçirilmesinde süreç sahipleriyle birlikte çalışarak, optimizasyon için gerekli adımları belirleyip PaperWork platformuna aktaran ECNSoft ekibi, deneyimleri ile kaynak, zaman ve maliyet unsurlarını optimize etmektedir.

QSoft

QSOFT’un CXPerium yapay zekâ destekli WhatsApp çözümü, artık PaperWork BPM platformunun entegre bir parçası olarak çalışacak. Bu iş birliğiyle kullanıcılar, sadece WhatsApp üzerinden talep oluşturup iş akışlarını başlatabilecekler. CXPerium, gerçek zamanlı etkileşimler kurmanıza, soruları hızlı ve doğru şekilde yanıtlamanıza, talepleri ve iş süreçlerinizi optimize etmenize olanak tanır. Yapay zekâ destekli WhatsApp çözümleri sayesinde müşteri memnuniyetinizi artırabilir, satışlarınızı optimize edebilir ve iş süreçlerinizi daha verimli hale getirebilirsiniz.

Ortaklarımızla nasıl çalışıyoruz?

PaperWork’te ortaklarımıza son derece saygılı davranırız ve karşılığında da aynısını bekleriz. İyi bir ilişkiyi geliştirmenin anahtarının alma ve verme arasında doğru dengeyi bulmak olduğuna inanıyoruz.

İlişkilerimizin tam potansiyeline ulaşması için ikisi arasında mükemmel uyumu yakaladığımız için kendimizle gurur duyuyoruz.

1998

Kuruluş yılımız

600
+

Bize güvenen müşteri sayımız

1,500
+

Tamamlanan proje sayımız

Bize Yazın

PaperWork'ü görmeden karar vermeyin!

Bizimle iletişime geçin, size özel bir demo gerçekleştirelim.

İhtiyaçlarınızı dinliyor ve sizin için özel bir demo hazırlıyoruz.

Kazançlarınız:
Sırada ne var?
1

Sizin için uygun bir zaman aralığı belirliyoruz.

2

Bir tanışma toplantısı düzenliyoruz.

3

Size özel bir demo gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Demo Talep Edin