Endüstriyel Üretim
Odak Noktası

Sorunsuz ve etkili bir üretim süreci için bilgiye zamanında erişilmesi ve onaylanması gerekir. PaperWorkBPM, üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için operasyonlar arasında belgeleri paylaşmanıza, güncellemenize ve doğrulamanıza olanak sağlamak üzere tasarlanmış, hatasız (ve sorunsuz) bir dijital dönüşüm aracıyla bunu mümkün kılar.

Daha İyi Kalite İçin Geliştirilmiş Koordinasyon

Tasarım ve geliştirme süreçlerinin dijitalleştirilmiş iletişimi, ekiplerin günlük olarak evrak işlerini geleneksel şekilde eleme yöntemini sürdürmek için gereken çabanın çok küçük bir kısmıyla koordine olmasını mümkün kılar. Tüm tarafların katkıda bulunmasına ve inceleme yapmasına olanak sağlamak, sağlıklı bir sonucun ve daha kaliteli bir ürünün anahtarıdır.

Hatalı Üretim Riskini En Aza İndirin

PaperWorkBPM, işletmenize, ihtiyaç duyan herkesin ihtiyaç duyduğu anda kolayca erişebileceği merkezi bir belge kitaplığı sunar. Sorunsuz bir belge erişimi, ilgili bilgilerin bulunmasını kesin bir süreç haline getirir ve üretim, nakliye veya faturalama süreçlerinde yanlış verilerin kullanılmamasını sağlayarak hatalı üretim riskini en aza indirir.

Yeni Trend: Hızlı İnovasyon

Tedarik zinciri, ürün yaşam döngüsü, tasarım süreci, üretim ve satış operasyonlarındaki fazlalıkları ortadan kaldırarak yeni bir yön ve netlik duygusunun kilidini açın. Üretim sürecinizi dijitalleştirilmiş ve tam otomatik çözümlerle optimize etmek, işletmenize yaratıcılık için çok ihtiyaç duyulan alanı sunacak ve hızlı inovasyonun gerçekleşmesini sağlayacaktır.

PaperWork ile Bugün Tanışın

PaperWork’ün low-code mimarili akıllı dijital süreç ve doküman otomasyon platformuyla iş süreçlerinizin kontrolünü elinize alın.

Bize Yazın

PaperWork'ü görmeden karar vermeyin!

Bizimle iletişime geçin, size özel bir demo gerçekleştirelim.

İhtiyaçlarınızı dinliyor ve sizin için özel bir demo hazırlıyoruz.

Kazançlarınız:
Sırada ne var?
1

Sizin için uygun bir zaman aralığı belirliyoruz.

2

Bir tanışma toplantısı düzenliyoruz.

3

Size özel bir demo gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Demo Talep Edin