Evrensel Uzmanlık

PaperWork evrensel süreç yönetimi uzmanlığıyla sektör ya da departman fark etmeksizin birçok işletmeye otomasyon çözümleri sunmaya devam ediyor.

Dijital dönüşümünüze hoş geldiniz

PaperWork, çeşitli departmanlara sahip işletmelerin otomasyon ihtiyaçlarını karşılamada 25 yılı aşkın deneyime sahiptir. Deneyimimiz, departmanınızın özelliklerini anlamamıza ve ihtiyaçlarınıza uygun bir dijital dönüşüm çözümü geliştirmemize olanak tanır.

PaperWork’te kuruluşunuzu ve faaliyet gösterdiğiniz pazarı doğru bir şekilde anlamak için gereken benzersiz, sektöre özel deneyimi bir araya getirmek için çok çalıştık.

PaperWork neden doğru seçim?

KVKK uyumluluğu

Sürekli gelişen endüstri uyumluluğu ve düzenleme ihtiyaçları vardır. Onlarla tanışıyor musun? Sağlık, hukuki, finansal: Zamandan ve stresten tasarruf etmenizi sağlayacak uyumluluk deneyimine sahibiz.

Çokyönlü uygulamalar

Birçok endüstri, sektöre özel uygulamalar kullanır. Ekibimiz SAP, Oracle, çeşitli ERP sistemleri ve daha fazlası gibi uygulamaları yapılandırma, güncelleme ve sorunlarını giderme deneyimine sahiptir.

Veri güvenliği

Güvenlik ihlalleri küçük işletmeleri düzenli olarak vurmaktadır ve bazı endüstriler diğerlerinden daha fazla risk altındadır. Güvenlik önlemlerimiz işletmenizin korunmasını sağlar.

Bize Yazın

PaperWork'ü görmeden karar vermeyin!

Bizimle iletişime geçin, size özel bir demo gerçekleştirelim.

İhtiyaçlarınızı dinliyor ve sizin için özel bir demo hazırlıyoruz.

Kazançlarınız:
Sırada ne var?
1

Sizin için uygun bir zaman aralığı belirliyoruz.

2

Bir tanışma toplantısı düzenliyoruz.

3

Size özel bir demo gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Demo Talep Edin