Baykuş Akademi Katılım Kuralları

V5.1 ile oluşturulan yeni eğitimlere katılım kuralları aşağıdaki gibidir:

 • 1. Grup (Yeşil Grup) eğitimlere müşterilerimizden tüm ilgili arkadaşlarım katılabilirler. Bu kapsamda BA Akademi ve Paperwork işbirliği ile temel seviye iş analistliği eğitimi verilmekte, eğitim sonunda katılım sertifikası sunulmaktadır. Toplam 18 saat sürelidir. Hedef Kitle Proje Yöneticileri, Birim Yöneticileri, CxO Pozisyonları, İş Analistleri, Yazılım Geliştiriciler ve bu konuda kariyer yapmak isteyen tüm katılımcılardır. Eğitim kontenjanı 25 kişidir. İkinci Gruba (Mavi Grup) katılacak kullanıcılar için zorunludur.  Bu eğitim grubuna katılan katılımcılara sanal sunucu ile Paperwork ortamı sağlanmaz.
 • 2. Grup (Mavi Grup) eğitimler “İş Analisti” yetiştirme amaçlı olup İş Analisti yetiştirmek için hazırlanan Proje Yönetimi, Ürün Katmanları, Sistem Yönetimi, Doküman Yönetimi, Form Tasarımı, Süreç Yönetimi, İş Zekası ana başlıklarını içeren ürün eğitim grubudur. Toplam 84 saat planlanmıştır ve kontenjan 20 kişidir. Eğitimlerin tamamı uygulamalıdır. Bu eğitime katılacak olan katılımcıların birinci grup (Yeşil Grup) eğitimlere katılması zorunludur.
 • 3. Grup (Sarı Grup) eğitimler “PaperWork Geliştirici” eğitimleridir. PaperWork mimarisi içinde kod yazılabilecek bölümlerde neyin nasıl yazılabileceğinin örnekleri ile açıklandığı eğitimlerdir. Bu eğitime katılacak olan katılımcıların birinci grup eğitimlerine katılımları zorunlu, ikinci grup eğitimlerinden uygulamalar haricindekilere katılımı zorunludur, dilerse tamamına katılabilir. Eğitim toplam 30 saattir ve kontenjanı 20 kişidir. Bu grup için en az 3 yıllık C# deneyimine, başlangıç seviyesinde HTML5, JavaScript bilgisine sahip olunması gerekir.
 • Katılım başvuru sırasına göre belirlenir.
 • Eğitimlerin tamamı bir senaryo ile yapıldığından parça parça eğitim alınamaz.
 • Eğitime kesin kaydı yapılan katılımcıya e-posta ile eğitim davetiyesi ve KVKK onayı gönderilir, daveti alan katılımcılar en az iki hafta öncesinden katılamayacaklarını bildirmezlerse eğitime katılımı kabul etmiş sayılırlar.
 • Daveti kabul eden katılımcı eğitime katılmaz ise katılımcının firmasına eğitim faturası kesilir. Fatura tutarı, belirlenen adam/gün ücreti üzerinden eğitim süresi kadardır.
 • Eğitim kaydını yaptırdıktan sonra eğitim davetini alan ve cevap (kabul ya da ret) vermemiş katılımcılar da eğitime katılmadıkları her gün için firmasına eğitim faturası kesilir.
 • Eğitimlerin sonunda yapılacak sınavda yeterli puan alınır ise, birinci seviye başarı sertifikası verilir. Sınavla ilgili bilgilendirme eğitimlerde yapılacaktır.
 • Eğitimlerin tamamı online olarak verilir. Sabah 09.15 de başlar ve 16.00’da sona erer. Her ders 45 dk ders, 15 dk mola şeklindedir. Öğle arası 12.00 – 13.15 arasındadır.
 • İkinci ve üçüncü grup eğitimlerde devam zorunluluğu vardır. Devam çizelgesi eğitimlerin sonunda ilgili kurum ile paylaşılır.
 • Eğitime katılım için rezervasyon Neslihan Özkal aracılığı ile yapılabilir. [email protected]
 • İkinci ve üçüncü grup eğitimlere her kurumdan toplamda tek seferde 2 kişi katılabilir. Kontenjan kalması durumunda bu sayı 3 kişiye çıkarılabilir. Bu konudaki karar Baykuş Akademi yönetimine aittir.
 • KVKK Onayı gönderilmiş kullanıcı eğitime katılmaktan vazgeçerse, yerine bir başkası eklenmez, bir başkası eğitime aynı linkten katılamaz.
 • Tüm eğitim G-GSoft tarafından her katılımcı için sağlanacak sanal makina üzerinden yapılacaktır. Bu sanal makinaya uzaktan bağlanmak için şirketimiz tarafından geçici bir VPN hesabı oluşturulmaktadır. VPN kurulumu ve testleri en geç eğitimden 1 gün önce tamamlanmalıdır. Bağlantı problemi yaşayan katılımcı o gün eğitime alınmaz. Eğitimlerin verimliliği açısından öncül eğitim takibi yapılmalı, katılım sağlanmalıdır.
 • Eğitimin içeriği, katılımcı sınırı hakkında G-GSoft değişiklik yapabilir ve tüm değişiklikleri buradan duyurur.
 • Eğitim başlangıç tarihinden iki hafta önce başvurular sona erer, bu tarihten sonra eğitime katılımcı alınmaz.
Bize Yazın

PaperWork'ü görmeden karar vermeyin!

Bizimle iletişime geçin, size özel bir demo gerçekleştirelim.

İhtiyaçlarınızı dinliyor ve sizin için özel bir demo hazırlıyoruz.

Kazançlarınız:
Sırada ne var?
1

Sizin için uygun bir zaman aralığı belirliyoruz.

2

Bir tanışma toplantısı düzenliyoruz.

3

Size özel bir demo gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Demo Talep Edin