Elektronik Formlar
Odak Noktası

PaperWorkBPM’nin duyarlı ve çok yönlü form oluşturma aracı, ihtiyaçlarınıza uygun formları oluşturup özelleştirmenize ve doğru verileri hızlı bir şekilde yakalamanıza olanak tanır. Kod gerektirmeyen kullanıcı dostu sürükle ve bırak tasarımımız, kendi kurallarınızı oluşturmanızı, formlarınızı yayınlamanızı ve bunlara her yerden erişmenizi kolaylaştırır.

Gelişim Hassasiyet Gerektirir

Ayrıntılı form kuralları ve karmaşık özellikler oluşturmanın hiç de karmaşık olması gerekmez. Form oluşturucumuz, kullanıcı tarafından sağlanan bilgilerin bütünlüğünü korurken hataları azaltmanıza, doğruluğu sağlamanıza ve zamandan ve emekten tasarruf etmenize yardımcı olur.

Çevik ve Duyarlı Yapı

Formlarınızı hızlı yanıt veren, çevik, gelişmiş ve kullanıcı dostu bir platformda herhangi bir cihazda oluşturun. Önceden belirlenmiş veya özel kurallarla müşteri deneyimini iyileştirin, tarayıcılar, seçenekler, etiketler ve ekler gibi özellikleri kolayca ekleyin ve yalnızca birkaç tıklamayla büyük miktarda veri yakalayın.

Kendi Kurallarınıza Göre Oynayın

Otomatik form oluşturma ve yönetim aracımız, tamamen kendi kurallarınıza göre görev atamanıza, süreçleri onaylamanıza, bilgi toplamanıza, geri bildirim toplamanıza ve daha geniş bir veri kümesiyle daha iyi kararlar almanıza yardımcı olabilir.

PaperWork ile Bugün Tanışın

PaperWork’ün low-code mimarili akıllı dijital süreç ve doküman otomasyon platformuyla iş süreçlerinizin kontrolünü elinize alın.

Bize Yazın

PaperWork'ü görmeden karar vermeyin!

Bizimle iletişime geçin, size özel bir demo gerçekleştirelim.

İhtiyaçlarınızı dinliyor ve sizin için özel bir demo hazırlıyoruz.

Kazançlarınız:
Sırada ne var?
1

Sizin için uygun bir zaman aralığı belirliyoruz.

2

Bir tanışma toplantısı düzenliyoruz.

3

Size özel bir demo gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Demo Talep Edin