Enerji
Odak Noktası

Sürdürülebilir ve daha çevre dostu enerji girişimleri, bir enerji şirketinin operasyonlarının her aşamasında kaynakların verimli kullanılmasını gerektirmektedir. PaperWorkBPM, daha şeffaf ve denetlenebilir süreçler, güvenli bilgi paylaşımı ve süreçler arasında entegrasyon için yöntemler ve teknolojiler sağlar.

Yönetmelik İşlemleri

Yetkililerle iletişim kurmak, sorulara zamanında ve etkili bir şekilde yanıt vermek, şirket sınırları içinde ve ötesinde güvenilir denetim takibi ve şeffaflığa ulaşmak bir enerji şirketinin önemli bir yönüdür. PaperWorkBPM, belirli iş süreçlerini tasarlayıp sunarak ve güvenli belge paylaşımını sağlayarak düzenleyici kurumlar, kurumlar ve diğer sosyal ve ekonomik paydaşlarla iletişim kurmanın etkili bir yolunu oluşturur.

Müşteri Hizmetleri

Müşteri belgelerine her yerden güvenli, isteğe bağlı erişim, olağanüstü müşteri hizmetleri için kritik öneme sahiptir. PaperWorkBPM, müşteri hizmetleri ekiplerinin süreçler içindeki müşteri belgelerine güvenli bir şekilde erişmesine, yanıt ve çözüm sürelerini iyileştirmesine ve müşteri bağlılığı kazanmasına yardımcı olur.

PaperWork ile Bugün Tanışın

PaperWork’ün low-code mimarili akıllı dijital süreç ve doküman otomasyon platformuyla iş süreçlerinizin kontrolünü elinize alın.

Bize Yazın

PaperWork'ü görmeden karar vermeyin!

Bizimle iletişime geçin, size özel bir demo gerçekleştirelim.

İhtiyaçlarınızı dinliyor ve sizin için özel bir demo hazırlıyoruz.

Kazançlarınız:
Sırada ne var?
1

Sizin için uygun bir zaman aralığı belirliyoruz.

2

Bir tanışma toplantısı düzenliyoruz.

3

Size özel bir demo gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Demo Talep Edin