Entegrasyon Eklentileri

PaperWork Konnektörleriyle Üstün Performans

Konnektör aktivitesini sürükle bırak ile iş akışı tasarımına ekleyerek parametreleri tanımlayın, entegrasyon için alan eşlemelerini yapın, veri alışverişi hemen başlasın!

PaperWork Konnektörleri
ile Kusursuz Entegrasyon

Konnektörler, Low Code mimarimizin ana parçalarından biridir. Günümüzün dijital dünyasında, müşteriler, taleplerinin hemen ve kaliteli olarak karşılanmasını bekliyor. Bu da ancak kurumun sahip olduğu uygulamalar birbirleriyle konuştuğu zaman mümkün olur. Kullanımı çok kolay olan konnektörler, kod yazmadan veri alış verişi sağlayan hazır entegrasyon modülleridir. Konnektör aktivitesini, sürükle bırak ile iş akışı tasarımına ekleyin. Parametreleri tanımlayın, entegrasyon için alan eşlemelerini yapın, veri alışverişi hemen başlasın.

Entegrasyon anında çalışır.

Kolay entegrasyon, süreç verimliliğini artırır.

Destek maliyetleri düşer.

Kodlama gerekmez.

Entegrasyon için yazılımcı gerekmez.

Kod yazmaya bağlı hatalar ortadan kalkar.

PaperWork’ü görmeden karar vermeyin!

Daha önceden bildiğiniz ya da arkadaşınızdan duyduğunuz sistemleri unutun. Bugünün ihtiyaçlarına göre değil, geleceğin ihtiyaçlarına göre yatırım yapın.

SAP R/3 ve S/4 HANA Eklentisi

PaperWork’ün gelişmiş SAP konnektörü, SAP ile veri alışverişinde kod yazma ihtiyacını tamamen ortadan kaldırır. Standart BAPI ve Z’li fonksiyonlar içindeki tüm veri alanlarına konnektör ile doğrudan erişilir. Konnektör, RFC özelliği olmayan fonksiyonlara da erişebilir. SAP tarafında fonksiyonlarda yapılan değişiklikler konnektör tarafından anlık olarak görülür. Güncelleme, yeniden yükleme gibi herhangi bir işleme gerek kalmaz. Bu sayede, entegrasyon işlemleri kısa sürede hatasız olarak tamamlanır. SAP üzerindeki entegrasyon uyarlama ve destek maliyetleriniz azalır.

SAP® R/3 ve S/4 HANA Uzantısı Özellikleri; 

  • SAP® R/3 ve S/4 HANA bütünleşik yapı
  • SAP® R/3 ve S/4 HANA işlevlerinin eş zamanlı, çift taraflı entegrasyon ile tetiklenebilmesi ve sonuç alınması
  • SAP® R/3 ve S/4 HANA rapor işlevlerinin dışarıya açılması
  • SAP® R/3 ve S/4 HANA üzerindeki tüm kayıtlar ile işlem yapılabilmesi
  • SAP® R/3 ve S/4 HANA işlevlerinin iş akışları içerisinden tetiklenebilmesi

Logo ERP Eklentisi

PaperWork, Logo® entegrasyon eklentimiz  (Connector) sayesinde kod yazmadan Logo® ya veri gönderip alabilmektedir. Bu hazır modül ile, Logo® içerisindeki tüm fonksiyonları PaperWork’ün elektronik formundaki veriler ile kolaylıkla eşleşmektedir.

  • Logo® objects ürünü aracılığı ile Logo® Tiger 3 ve Tiger 3 Enterprise ile bütünleşik
  • Logo® üzerindeki tüm kart ve kod tanımlarını listeleyebilme
  • Logo® üzerindeki tüm kart hareketlerinin listelenebilmesi
Dijital Dönüşümde İçerik Yönetimi
Dijital Dönüşümde İçerik Yönetimi

İş Akışı Outlook Add-In ile Benzersiz Kullanım Kolaylığı

Kullanıcılar her iş için farklı uygulamaların ara yüzlerine giriş yapmaktan yoruldu. Şirketler ise, süreçleri yönetmek için bu kadar fazla uygulamanın kullanılmasının getirdiği yüksek maliyetler ve işletim zorluğu ile karşı karşıya kaldı. PaperWork , süreçleri üzerine alarak, farklı uygulamaların kullanılması gerekliliğini ortadan kaldırır. Kullanım kolaylığı sağlamak için, kullanıcıların bilgisayarında hep açık olan, Outlook uygulamasının içine yerleşir. Böylece kullanıcılar tek ara yüzden, Outlook içindeki uygulamamızı kullanarak, iş akışı başlatabilir veya atanan görevlerle ilgili işlemleri kolaylıkla, başka uygulamaları açmadan yapabilirler. Outlook iş akışı add-in’imiz, web uygulamamız ile aynı özelliklere sahiptir. PaperWork’ün benzersiz kullanım kolaylığı, projenizin garantisidir. Güçlü responsive elektronik formlarımız, Outlook, SAP, native mobil ve HTML5 responsive web uygulamalarımız içinden kullanılabilir.

Robusta RPA eklentisi

PaperWork Robusta RPA konektörü sayesinde artık Robusta RPA sanal robotları ek geliştirmeye gerek olmadan PaperWork platformu üzerinde çalışıp anlık veri alışverişinde bulunur. PaperWork Robusta RPA konektörü, PaperWork platformu üzerinde çalışan iş akışlarınızın diğer sistemler ile veri alışverişinde rutin, tekrar eden ve öngörülebilir görevlerini, çalışan davranışını taklit edebilen RPA otomasyon teknolojileri sayesinde iş süreçlerin kalitesini ve tutarlılığını artırmayı, işlerin ölçeklenebilmesini, insan kaynağı tasarrufu ve maliyet avantajı sağlıyor. Çalışanlar ve RPA robotlarından oluşan dijital işgücü, aynı süreç üzerinde birbiri ile uyumlu ve bütünleşik olarak çalışarak, daha önce zaman ve maliyeti yüksek olan işlemlerde tasarruf, verimlilik, hız ve kalite sağlar.

  • Robusta RPA uygulamasındaki işlevlerinin eş zamanlı, çift taraflı entegrasyon ile tetiklenebilmesi ve sonuç alınması
  • Robusta RPA üzerindeki tüm kod tanımlarını listeleyebilme
Dijital Dönüşümde İçerik Yönetimi

PaperWorkAI Yapay Zeka Motoru

Otomasyonun işleri çok kolaylaştırıp, verimliliği arttırdığına eminiz. PaperWorkAI Yapay zeka motorumuz verilerinizi inceleyip, fark etmediğiniz konuları tespit edebilir. PaperWork BPM, yapay zeka motorumuzun öngörülerini, sürece taşır, aksiyon almanızı sağlar.

Kendi kaynaklarımızla geliştirdiğimiz Yapay Zeka Motorumuz  “PaperWorkAI” platformumuzun merkezinde yer alır. Derin Öğrenme (Deep Learning), Doğal Dil İşleme (Natural Language Processing), Bilgisayar Görüşü (Computer Vision)’nün birleşimi olan yapay zeka motorumuz, süreç ve dokümanlar üzerinde yapılan işlemleri kolaylaştırır, yasal regülasyonlara uyumu sağlar.

Bize Yazın

PaperWork'ü görmeden karar vermeyin!

Bizimle iletişime geçin, size özel bir demo gerçekleştirelim.

İhtiyaçlarınızı dinliyor ve sizin için özel bir demo hazırlıyoruz.

Kazançlarınız:
Sırada ne var?
1

Sizin için uygun bir zaman aralığı belirliyoruz.

2

Bir tanışma toplantısı düzenliyoruz.

3

Size özel bir demo gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Demo Talep Edin