Low-Code Geliştirme
Odak Noktası

Özel uygulamalara olan talep her geçen gün artıyor. Ancak zaman ve finansman sınırlı olduğunda yaratıcı olmanız gerekir. PaperWorkBPM’nin az kodlu geliştirme platformu, geleneksel programlama ihtiyacını ortadan kaldırır ve daha az deneyimli iş profesyonellerinin minimum bilgi ve çabayla ihtiyaçlarına uygun uygulamalar oluşturmasına olanak tanır.

Değer Bazlı Bir Yaklaşım için Low-Code Mimarisi

Az kodlu geliştirme araçları, hem profesyoneller hem de vatandaş geliştiriciler için hızlı ve değere dayalı sonuçlar sunar. Minimum kodlamayla veya hiç kodlama olmadan, uygulama oluşturma süreci son derece hızlı, daha kolay ve daha ucuzdur. Kodu bir kenara bırakın ve bunun yerine sonuç almaya odaklanın.

Artan Çeviklik, Azalan Maliyet

PaperWorkBPM’nin az kodlu geliştirme platformu, kullanımı kolay, sürükle ve bırak arayüzüyle size benzersiz bir oluşturma deneyimi sunar. Çevik bir uygulama oluşturma ve bakım süreci, birikmiş iş yükünü ortadan kaldırırken gelişmiş becerilere ve maliyetli teknik desteğe olan ihtiyacı azaltır.

Sizin İşiniz, Sizin Yönteminiz

Esnek, tamamen özelleştirilebilir, son teknoloji ürünü bir tasarımla uygulamanızı oluşturun, bakımını yapın ve kontrol edin. İş ihtiyaçlarınızı, yolunuzdan çekilmek zorunda kalmadan karşılamak, iş süreçleri üzerinde tam kontrol sahibi olmanıza ve geleneksel çalışma şeklinin gerektirdiği çabanın çok küçük bir kısmıyla müşterilerinize genel olarak mükemmel bir hizmet sunmanıza yardımcı olur.

PaperWork ile Bugün Tanışın

PaperWork’ün low-code mimarili akıllı dijital süreç ve doküman otomasyon platformuyla iş süreçlerinizin kontrolünü elinize alın.

Bize Yazın

PaperWork'ü görmeden karar vermeyin!

Bizimle iletişime geçin, size özel bir demo gerçekleştirelim.

İhtiyaçlarınızı dinliyor ve sizin için özel bir demo hazırlıyoruz.

Kazançlarınız:
Sırada ne var?
1

Sizin için uygun bir zaman aralığı belirliyoruz.

2

Bir tanışma toplantısı düzenliyoruz.

3

Size özel bir demo gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Demo Talep Edin