Elektronik Formlar

Akıllı Formların Gücüyle Tanışın

İş süreçleriniz ve iş akışlarınızla sorunsuz bir şekilde bütünleşen dinamik, duyarlı ve akıllı formlar oluşturun.

Dönüşüm Akıllı Formlarla Başlar

PaperWork’ün Elektronik Form Tasarımcısı bir araçtan çok daha fazlasıdır; oyunun kurallarını değiştirmenize yardımcı olacak bir araçtır. Veri toplama ve işleme görevlerinizde devrim yaratmak istiyorsanız basitliği, esnekliği ve gelişmiş özellikleri bir araya getiren akıllı formların gücünü siz de deneyimleyin.

Zahmetsiz Formlar

Sezgisel, kod yazılmasına gerek duymayan Elektronik Form Tasarımcımızla kağıt formlarınızı ve Excel dosyalarınızı güçlü veri toplama uygulamalarına dönüştürün. İster tecrübeli bir geliştirici ister teknolojiyle yeni tanışan biri olun, özel iş ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış formları kolayca oluşturabilir, özelleştirebilir ve dağıtabilirsiniz.

Dil ve Cihaz Engellerini Aşın

Her cihazda mükemmel görünen ve çalışan, basit veya karmaşık, çok dilli, duyarlı HTML5 formları tasarlayın. İhtiyaçlarınız ister basit ister karmaşık olsun, platformumuz yalnızca çok dilli değil aynı zamanda her cihaza mükemmel şekilde uyarlanabilen duyarlı HTML5 formları tasarlamanıza olanak sağlar. PaperWork ile yalnızca formlar oluşturmuyorsunuz; dil ve cihaz engellerini aşan kusursuz kullanıcı deneyimleri yaratıyorsunuz.

Süreç Otomasyonu

Otomatik iş akışları aracılığıyla verileri toplayın ve yanıtlara göre belirli eylemleri tetikleyin. Bu yalnızca operasyonlarınızı kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda doğruluk ve verimlilik sağlayarak ekibinizin gerçekten önemli olan şeye, yani iş büyümesini artırmaya odaklanmasına olanak tanır. PaperWork ile yalnızca görevleri otomatikleştirmekle kalmıyor, aynı zamanda daha akıllı, daha verimli bir geleceğin yolunu da açıyorsunuz.

Sorunsuz Entegrasyon

İş akışlarınızı, süreçlerinizi ve harici sistemlerinizi daha önce hiç olmadığı şekilde birleştirin. PaperWork ile formlarınızı zahmetsizce bağlayarak merkezi bir veri merkezi oluşturabilirsiniz. Kodsuz web hizmeti bileşenlerini ve entegrasyon bağdaştırıcılarını kullanarak iş kolu sistemlerine ve verilere doğrudan formlardan bağlanın.

Tasarlayın,
otomatikleştirin,
entegre edin

PaperWork’ün Elektronik Form Tasarımcısı, veri toplama ve işleme görevlerinizi daha verimli ve etkili hale getirmek için tasarlanmış güçlü özelliklerle doludur.

Görsel Form Oluşturucu

Sürükle ve bırak bileşenleri ve koşullu mantıkla tarayıcı tabanlı Form Oluşturucumuzu kullanarak formlar tasarlayın.

Form Sihirbazı

Kodlamaya gerek kalmadan Form Sihirbazımızla karmaşık iş kuralları oluşturun, veri alanlarını önceden doldurun, web hizmetlerine bağlanın ve veri tablolarının bakımını yapın.

Alan Doğrulaması

Yanıtları doğrulayın, görünürlük kuralları ekleyin ve olaya dayalı eylemleri yapılandırın.

Veri Tabloları

Kullanıcıların verileri verimli bir şekilde eklemesine, düzenlemesine, görüntülemesine, filtrelemesine ve sıralamasına olanak tanıyan dinamik bir veri tablosuyla formlarınızı geliştirin

Özel Form Mantığı

Tam PaperWork API erişimiyle JavaScript veya C# komut dosyası kullanarak kendi özel form mantığınızı geliştirin.

Formlardaki Entegrasyonlar

Kodsuz web hizmeti bileşenlerini ve entegrasyon bağdaştırıcılarını kullanarak iş kolu sistemlerine ve verilere doğrudan formlardan bağlanın.

Form Özelleştirmeleri

Bileşenleri, formun görünümünü ve davranışını özelleştirmek için CSS, JavaScript ve HTML'yi düzenleyin.

Global Değerler

Merkezi bir iş kuralı motorunda süreçler arasında paylaşılacak sistem çapındaki küresel değerleri, listeleri, tabloları ve işlevleri tanımlayın.

Merkezi Kod Havuzu

Tüm formlarınızda ve iş akışlarınızda kullanmak üzere kendi özel işlevlerinizi, formüllerinizi ve komut dosyalarınızı oluşturun.

Kağıt Formlar Zaman ve Para Kaybettirir

Yıllardır kullandığınız verimsiz kağıt formlardan hemen kurtulun.

 • Kağıt ortamında çalışan birçok kurum, zamanının büyük bir bölümünü  kağıt ortamında bulunan masraf formu, izin formu, satın alma talep formu gibi formları doldurmak, dağıtmak ve onay işlemleri  için harcar.
 • İşlemler için harcanan zamandan dolayı maliyet  ve hata oranı çok yüksektir.
 • Formlar kaybolur ve işlemler zamanında bitmez.
 • İşin hangi aşamada olduğunun takibi ise imkansızdır.
 • Günümüz dünyası maliyetleri düşürme ve verimlilik üzerine kuruludur. Dijital dönüşüm lüks değil, bir gerekliliktir.

Dijital Dönüşümün Anahtarı, Güçlü Elektronik Formlar

PaperWork’ün form tasarım aracı ve sihirbazı ile mobil uyumlu profesyonel formları kolayca oluşturun. Formlar ile verileri toplayıp, süreç içerisinde işleme alın. Elektronik formlar modern iş dünyasının verimlilik aracıdır. Kağıt veya Excel formlar ile işlem yapmanın verimsizliğini ortadan kaldırır. Toplanan veriler kolaylıkla analiz edilir ve raporlanır. Formlar, ERP, CRM, Finans gibi uygulamalarla kolayca entegre olur. Veri alış verişi yaparak bilgiyi hemen işleme sokar. Web üzerinden veya mobil ortamlardan, formlara her zaman erişebilir. Ofis dışında da işler kolaylıkla takip edilir. Kağıtsız ofis, dijital dönüşüm ile mümkündür.

Elektronik Formların Faydaları

Sürükle bırak ile ihtiyacınız olan formu hemen yaratın, özelleştirin, ister mobilden ister webden kullanın.

Kolaylık: Sürükle bırak ile kağıt formları dijital ortama aktarmak çok kolay.
Kazanç: Bir sene içinde yatırım kendini amorti eder.
Doğruluk: Toplanan verilerin doğruluk oranını yükseltir. Hatalı giriş ihtimalini düşürür. Örneğin işe başvuru formunda isim yazılacak alana, sayı girilemez
Verimlilik: Formlar ile veriler toplanır doküman yönetimi sisteminde depolanır, raporlanır, onay ve diğer işlemler için iş akışına gönderilir
Maliyet Düşürme: İşlem zamanını düşürür, hataları azaltır, depolama, dağıtım, paylaşım, baskı maliyetlerini ortadan kaldırır
Ulaşılabilirlik: Elektronik formlara her zaman erişilebilir. Mobil ve web ortamlarından işlem yapılabilir
Otomasyon: Web sitelerinden ve diğer kurumsal uygulamalardan veriler otomatik olarak formlara toplanır.

Kolay Tasarlanabilen Formlar Kağıt ve Excel Formları Ortadan Kaldırır

PaperWork’ün yeni nesil form tasarım aracı, karmaşık formları kısa sürede yaratmanızı sağlar. Formlar, ERP uygulamalarının önünde veri toplamak için kullanılır. Karmaşık iş akışları ve formlar, PaperWork ile kolayca tasarlanır. Responsive formlar, birden fazla seçmeli alanlar, grid, yer bilgisi, video oynatma, ses dosyası çalma, belge ekleme, başka uygulamalardan veri gösterme gibi birçok özelliği destekler. işlem yapmak için, Onay, red gibi aksiyon butonları tanımlanır. Birden fazla yaratılan tab’lar ile veriler organize edilir. Tek bir form üzerinde, büyük miktarda veri işleme alınır.

Videoyu oynat

Sürükle-Bırak ile Form Tasarlayın

 • Form sihirbazı, parametrik tanımlamalar ile kodu üretir. Kod yazmaya gerek kalmaz
 • Formları renk ve logo kullanımı ile özelleştirebilme
 • Excel den kopyala, yapıştır ile veri girişi
 • Form üzerinde you tube videolarını oynatabilme
 • 100+ hazır aktivite içeren web tabanlı tasarım aracını kullanarak sürükle bırak ile form tasarlama
 • Form alanlarındaki verileri kullanarak hesap yapabilme
 • Form verilerinin  PaperWork Content Server üzerinde arşivlenmesi
 • Tarih alanlarına otomatik hatırlatma tanımlama
 • Formlara doğrudan dokümanlar ekleyebilme
 • Tab’ lar ile birbirine bağlı çok sayıda form yaratabilme
 • Elektronik form üzerinde,  java script kodu yazabilme
 • Konnektörler ile, ERP sistemlerinden kod yazmadan veri alış verişi
 • Elektronik form üzerinden SDK da bulunan tüm fonksiyonları çağırabilme
 • Form üzerinden, web servisi çağırarak diğer uygulamalardan veri alma ve yazma
 • Form üzerinden, parametre göndererek .NET DLL’ i çağırabilme
 • Form üzerinden, data base plugin özelliği ile SQL, Oracle gibi veri tabanlarına doğrudan bağlantı
 • CSS stil dosyalarını doğrudan form tasarım aracı içinden kullanabilme
 • Tasarlanan HTML5 responsive formların, mobil,Outlook ve SAP içindeki uygulamalarımızdan doğrudan kullanılabilmesi

İşinizi PaperWork'ün Esnek Formlarına Taşıyın

HTML5 responsive formlar, cihaz ve uygulamalardan bağımsız çalışır. Esnek ve kullanıcı dostu ara yüzlere sahip olan modern formlar kolaylıkla ERP sistemlerinin önünde kullanılır. Formlar, telefon, tablet ve bilgisayar gibi ortamlardan veri toplar, sürece sokar ve ERP sistemine kesintisiz bilgi akışı sağlar. Çözümümüz, ERP sisteminin yükünü azaltır, çeviklik kazandırır. Uyarlama ve işletme maliyetlerini düşürür.
Videoyu oynat

Responsive Formlar Her Ortamda Çalışır

PaperWork uygulamasına, masaüstü bilgisayar, akıllı telefon, tablet gibi büyük veya küçük ekranlı cihazlardan giriş yapıldığında; yandaki ekran görüntülerinde görüldüğü gibi uygulamanın içindeki form ve yazı gibi içerikler, cihazın ekran genişliği baz alınarak yeniden şekillenir. Bu sayede kullanıcılar cihaz ekranına tam uyumlu halde PaperWork uygulamasını kullanırlar.

"Embed" Formlar Verimliliği Artırır

PaperWork’ün modern formları kolaylıkla web sitesi veya kurumsal uygulamaların içerisine yerleştirilebilir. Tasarlanan responsive formlar, SAP ve Outlook gibi uygulamaların içinden çalışabildiği gibi, embed edildiği her uygulamadan veri toplar, iş akışına veri taşır. İstenilen raporların ve dashboard’ların oluşturulmasını sağlar.

Sihirbaz ve Entegrasyon Özellikleri

3d-maskot

Veri toplama ve işlemede dönüşüme hazır mısınız?

PaperWork’ün Form Oluşturucusu ile yolculuğunuza bugün başlayın!