Genel Bakış

Akıllı Dijital Dönüşüm Platformu

PaperWork ile verimsizliklere elveda,
daha akıllı ve verimli bir çalışma yaşamına merhaba deyin.

PaperWork’ü görmeden karar vermeyin!

Daha önceden bildiğiniz ya da arkadaşınızdan duyduğunuz sistemleri unutun. Bugünün ihtiyaçlarına göre değil, geleceğin ihtiyaçlarına göre yatırım yapın.

Videoyu oynat

Dijital süreçler, güçlü şirketler yaratır.

Dijital dönüşümün temel taşlarından olan PaperWork, iş akış ve doküman yönetim çözümüdür. Verimsiz kağıt ve Excel formları ortadan kaldırır. Webden, mobilden, evden, ofisten görevleri yapmanızı ve belgelere ulaşmanızı sağlar. 

Görevler, çalışanların iş yüküne göre dağıtılır. Tamamlanma süreleri ölçülür. İşlerin anlık takibi ve süreç yönetim performanslarının ölçülmesi, firmaya çeviklik kazandırır. 

Süreç modelinin kolayca değiştirilmesi, değişimler karşısında hızlı hareket edilmesini sağlar. Sorunlu noktalar tespit edilir, iyileştirilir. Kaynak planlaması yapılır. Çalışanların zamanı, en verimli şekilde kullanılır. 

İşlerin tanımlı kurallara bağlı olarak yapılması, süreç otomasyonu sağlar. Sistem, doğru kişiye, doğru dokümanı zamanında ulaştırır. Kurum içinde belgelerin güvenli olarak paylaşılmasını sağlar. Belge versiyonlarını düzenler. Değişiklikleri takip eder.

Ölçemezseniz, yönetemezsiniz.

PaperWork İş ve IT süreçlerini otomatize ederken bir çok teknolojiyi birlikte kullanır. Süreç üzerinden uygulamaların birbirleriyle konuşmalarını sağlar. İnsanlara görev atarken , aynı zamanda sanal robotlara ve uygulamalara da görev atar. Diğer uygulamalardan gelen aksiyonları sürece sokar, uçtan uca kesintisiz süreçler yaratır.

Bütünleşik mimariye sahip, yapay zeka ile akıllandırılmış PaperWork platformu; Süreç YönetimiDoküman YönetimiBI ve API katmanlarından oluşur. ERP ve RPA sistemleriyle entegre olarak çalışır. Operasyonel süreçler ile üretim hatlarını kontrol eden MES/IOT sistemlerinden gelen süreçleri birleştirir . Süreçleri hızlandırır, baştan sona izlenebilirlik ve kontrol sağlar. Kodlamayı azaltan Low-Code parametrik alt yapı ile isterseniz süreçleri kendiniz tasarlayın, çalıştırın, ölçün, revize edin. Daha verimli çalışmak için süreçler ile birlikte dokümanları da PaperWork üzerinde yönetin.

BPM (süreç yönetimi)

Machine Learning

Low-Code Mimari

BI (iş zekası)

Hazır entegrasyon modülleri

AI (yapay zeka)

RPA (sanal robotlar)

ECM (doküman yönetimi)

Entegrasyon [API, Web service, Veritabanı, Method]

Doküman Yönetildi
0 M+
İş Akışı Tasarlandı
0 M+
Saat Kazanıldı
0 M+
Doküman Yönetildi
0 M+

Low-Code Akıllı Dijital Süreç Otomasyonu Platformu

PaperWork, low-code BPM ve ECM teknolojisi aracılığıyla operasyonlarında devrim yaratmak isteyen işletmeler için tek platformdan çözüm sağlar. İster İK süreçlerini kolaylaştırmak, ister tedarik zinciri yönetimini iyileştirmek veya finansal operasyonları geliştirmek olsun, PaperWork işletmelere çok çeşitli iş fonksiyonlarını kendi kendilerine otomatikleştirme ve optimize etme gücü verir.

İş Süreçlerinizi haftalar içinde tasarlayın.

Size zaman kaybettirerek işletmenizin büyümesini ve başarısını engelleyen manuel iş süreçlerinden bıktınız mı? PaperWork ile sıkıcı ve hataya açık görevlere tamamen veda edebilirsiniz. PaperWork, iş süreçlerinizi yalnızca birkaç hafta içinde otomatikleştirmenize olanak tanıyarak çalışma şeklinizde devrim yaratır ve size rekabet avantajı sağlar.

Low Code ile kolayca uyarlayın, hemen çalıştırın.

Low Code teknolojisi ile yazılım bilgisi olmadan süreci ve formları tasarlayın, ekstra işlem yapmadan otomatik olarak mobilden kullanın. Dokümanlara mobil ortamdan erişin, yeni doküman ekleyin, paylaşın. Hazır entegrasyon modülleri ile kod yazmadan ERP sistemleri ile hızlıca entegre olun. Baykuş Akademi’nin ücretsiz uygulamalı eğitimlerine katılın, süreçlerinizi ve formlarınızı kendiniz tasarlayın. 

Videoyu oynat

Zamanın Ötesinde Tasarım Araçları

BPMN 2.0 ve swimlane özelliklerine sahip, BPM tasarım aracında sürükle bırak ile süreçleri tasarlayın. Değişen koşullara ve iş ihtiyaçlarına göre süreçlerinizi kolayca revize edin. Sürükle bırak ile formları tasarlayın, mobil, Outlook, web veya SAP içindeki uygulamalarımızdan kullanın. Form Sihirbazı ile karmaşık formları oluştururken kod yazmayın, tanımlanan parametrelere göre sihirbaz kodu otomatik üretsin.

İş zekası ve analiz özellikleri ile ölçün, izleyin, yönetin.

PaperWork, low-code BPM ve ECM teknolojisi aracılığıyla operasyonlarında devrim yaratmak isteyen işletmeler için tek platformdan çözüm sağlar. İster İK süreçlerini kolaylaştırmak, ister tedarik zinciri yönetimini iyileştirmek veya finansal operasyonları geliştirmek olsun, PaperWork işletmelere çok çeşitli iş fonksiyonlarını kendi kendilerine otomatikleştirme ve optimize etme gücü verir.

Videoyu oynat

Robusta RPA (Robotic Process Automation)

Robusta robotu, insan tarafından yapılan tekrar eden işlemlerin otomatik olarak yapılmasını sağlar. Maliyetlerinizi düşürür. 7×24 çalışır, hataları ortadan kaldırır. Java,Windows, Mainframe, WPF ortamlarındaki işleri otomatik hale getirir. Robusta RPA robotları, PaperWork BPM iş akışlarında, belirli görevleri yerine getirmek üzere entegre olarak çalışırlar. İnsanlar ve RPA robotlarından oluşan dijital işgücü, aynı süreç üzerinde birbiri ile uyumlu ve bütünleşik olarak çalışarak, daha önce zaman ve maliyeti yüksek olan işlemlerde tasarruf, verimlilik, hız ve kalite sağlar.

RETMES MES/IOT sisteminden gelen verileri aksiyona çevirin!

PaperWork BPM, Konzek Retmes çözümüyle entegre çalışır. Üretim hattından gelen verileri, gerektiğinde doğrudan sürece dahil edip, aksiyon almanızı sağlar. Örneğin, MES çözümünüz, üretim hattındaki bir makinede, normalin dışında sıcaklık, titreşim gibi veriler elde ettiğinde, PaperWork üzerinde koruyucu bakım ve planlama sürecini başlatır. PaperWork mavi yakalılar ile beyaz yakalıları süreç üzerinde birbirine bağlar, bir takım olarak çalışmalarını sağlar.

Videoyu oynat

Dokümanlarınızı kontrol altına alın.

Dokümanlarınızı PaperWork Content Server üzerinde yönetin. Portal, web servisi, klasör izleme servisi, e posta ve diğer uygulamalardan gelen dokümanları tek sistem üzerinde toplayın, entegre edin. Uygulamalar belgelere, kendi ara yüzlerinden ulaşsın. Yüksek güvenlikli PaperWork Content Server, KVKK belge maskelemearama, versiyonlama, loglama, yetkilendirme, erişim ve paylaşım gibi işlemleri merkezi olarak yönetip kayıt altına alsın.

PaperWorkAI (Artificial Intelligence)

PaperWork mimarisin merkezinde bulunan PaperWorkAI yapay zeka motoru, otomasyon işleri çok kolaylaştırıp, verimliliği arttırır. Yapay zeka motorumuz, süreç ve doküman işlemlerinde, verilerinizi inceleyip, fark etmediğiniz konuları tespit edebilir. PaperWork AI, süreç uyarlamalarında işlerin hatasız ve doğru olarak yapılmasında önemli rol oynar. Dijital dönüşümü kolaylaştırır. Firmaların operasyonel mükemmelliğe ulaşmasına yardım eder.

Videoyu oynat

Dijital dönüşüm zorunluluktur.

Süreçleri, müşteri memnuniyetini en üst seviye taşıyacak şekilde yönetmek başarının anahtarıdır. Dijital dönüşüm, verimliliği arttırır. Müşterileri dinlemenizi ve ihtiyaçları doğru belirlemenizi sağlar. PaperWork, süreçler üzerinden müşteriler ve firma arasında köprü kurar. Dijital dönüşün için anahtar görevi görevi görür, dijital dünyanın kapısını açar.