Satış
Odak Noktası

Satışların alakalı kalması için hız gerekir. PaperWork, manuel süreçleri ortadan kaldırmanıza ve işlemleri gerçekleştirmek için gereken süreyi ve çabayı en aza indirmenize yardımcı olarak sonuçlara daha hızlı, uyumlu, ilgili ve daha kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

Otomatik Onaylar ve Süreç İzleme

Departmanların sorunsuz bir şekilde işbirliği yapmasına olanak tanıyan otomatikleştirilmiş onaylar ve süreç izlemenin yardımıyla en iyi müşteri deneyimini sunun. Hiçbir üçüncü taraf müdahalesine gerek kalmadan doğrudan ve yerinde yapılan işlemler, çalışanların ve müşterilerin en kısa sürede en iyi sonuçları almasını mümkün kılmaktadır.

Operasyonlarınızı ve Fırsatlarınızı Takip Edin

Mevcut operasyonları takip etmenize ve fırsatları ortaya çıktıklarında tespit etmek için eğilimleri izlemenize yardımcı olacak daha kullanışlı veri yakalama otomasyonu için e-tablolardan kurtulun.

Müşteri İlişkileri Yönetimi

CRM entegrasyonu, müşterileriniz için ilgili çözümler üretmek ve tercih ettiğiniz süreçlerin etkinliği hakkında fikir edinmek için mevcut verileri içe aktarmanıza olanak tanıyarak, mümkün olan en iyi sonucu elde etmenize yardımcı olmak için hareket halindeyken işbirliği yapmanıza ve düzeltmeler yapmanıza olanak tanır.

PaperWork ile Bugün Tanışın

PaperWork’ün low-code mimarili akıllı dijital süreç ve doküman otomasyon platformuyla iş süreçlerinizin kontrolünü elinize alın.

Bize Yazın

PaperWork'ü görmeden karar vermeyin!

Bizimle iletişime geçin, size özel bir demo gerçekleştirelim.

İhtiyaçlarınızı dinliyor ve sizin için özel bir demo hazırlıyoruz.

Kazançlarınız:
Sırada ne var?
1

Sizin için uygun bir zaman aralığı belirliyoruz.

2

Bir tanışma toplantısı düzenliyoruz.

3

Size özel bir demo gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Demo Talep Edin