Sağlık ve İlaç

Sağlık Uzmanlarına Daha İyi Hizmet Desteği

Dijital teknolojilerin sağlık hizmetlerinin sunumunda büyük rolü var. Doğru verilere erişim, hastalara daha iyi tedavi avantajı sağlarken kritik bakımı kaçırma riskini de ortadan kaldırabilir.

Dijital Hasta Kayıtları

Tıbbi kayıtlar, sağlık çalışanları ve tıbbi kurumlar için hastanın doğru değerlendirilmesi ve doğru tedavi protokolünün planlanması açısından önemlidir. Sağlık çalışanlarının gizlilik ve güvenlik protokolleri doğrultusunda hasta kayıtlarına ihtiyaç duydukları anda kolayca ulaşabilmeleri gerekmektedir. PaperWorkBPM sağlık hizmetleri çözümleri, ayrıntılı izinlerle hasta kayıtlarına güvenli erişim sağlar, uyumluluk ve yönetim için güvenilir denetim takibi sağlar.

Mevzuat Bildirimleri

Bir sağlık ürününe ilişkin mevzuat dosyası sunumu, karmaşık ve muazzam miktarda bilgi ve belge içerir. Gönderim, gönderilmeden önce doğruluk ve eksiksizliğin sağlanması için iyice incelenmelidir. PaperWorkBPM mevzuata uygunluk çözümleri, ilaç şirketlerinin düzenleyici dosya gönderimlerinde kalite ve uyumluluğu elde etmelerine ve sürdürmelerine, operasyon maliyetlerini azaltmalarına, performansı artırmalarına ve pazara çıkış hızlarını artırmalarına yardımcı olur.

PaperWork ile Bugün Tanışın

PaperWork’ün low-code mimarili akıllı dijital süreç ve doküman otomasyon platformuyla iş süreçlerinizin kontrolünü elinize alın.

Bize Yazın

PaperWork'ü görmeden karar vermeyin!

Bizimle iletişime geçin, size özel bir demo gerçekleştirelim.

İhtiyaçlarınızı dinliyor ve sizin için özel bir demo hazırlıyoruz.

Kazançlarınız:
Sırada ne var?
1

Sizin için uygun bir zaman aralığı belirliyoruz.

2

Bir tanışma toplantısı düzenliyoruz.

3

Size özel bir demo gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Demo Talep Edin