Performax

PaperWork’ün yepyeni tedarikçi ilişkileri yönetimi sistemiyle tanışın! Eğer siz de işletmenizin dış dünyayla olan geleneksel iletişim yöntemlerinin verimsizliğini geride bırakmak için sabırsızlanıyorsanız, tedarikçi ilişkileri yönetimini kolaylaştıran PerforMax’a bayılacaksınız.

Videoyu oynat

PaperWork Tedarikçi Operasyonlarınızda da Yanınızda

Günümüz iş dünyasında, birçok şirket ve kurum; müşterileri, tedarikçileri, bayileri, tasarım ajansları, mağazaları, avukatlık büroları, teknik servisleri ve ithalat/ihracat  gibi iş ilişkisinde bulunduğu firmalarla olan iletişimini e-posta ve telefon üzerinden yönetmeye çalışmaktadır. Bu tarz geleneksel iletişim yöntemleri, kısmen zaman alıcı, hataya açık ve verimsiz olabilmektedir. Bu durum işletmelerin hızlı ve etkili bir şekilde faaliyet göstermelerini engellemektedir.

Tedarikçi yönetimi, tedarikçi performansının etkin bir şekilde değerlendirilmesi ve yönetilmesini sağlayarak, kalite, teslimat ve maliyet açısından müşteri beklentilerini karşılamayı amaçlamaktadır. PerforMax, müşteri-tedarikçi ilişkilerini daha güçlü kılarak kaliteli ürün ve hizmetlerin, zamanında teslimini sağlayabilmektedirler.

PerforMax ayrıca teslim süreçlerinde iyileşme, maliyetlerin düşürülmesine destek olurken, tedarikçiler ile olan iletişimin yönetilmesi ve ölçülmesi sayesinde müşterilerin kendi operasyonlarında yaşanabilecek aksaklık risklerini de azaltmaya yardımcı olur.

PerforMax ile Gelecek Sizleri Bekliyor

Tedarikçi yönetimi, iş dünyasında güvenilir ve sürdürülebilir bir tedarik zinciri oluşturmak için kritik öneme sahiptir.”PerforMax, tedarikçiler ve firma arasındaki belge paylaşımı ve görev yönetimi gibi iş süreçlerini de etkin bir şekilde kontrol edebilme imkanı sunmaktadır. Böylece işbirliğinin sağlıklı ve verimli bir şekilde sürdürülmesi mümkün olmaktadır.

PerforMax, tüm tedarikçilerle yapılan iletişimi tek bir merkezden yöneterek verimliliği arttıran, hataları minimuma indiren ve işlem sürelerini önemli ölçüde kısaltan bir çözümdür.

PerforMax ile tedarikçi yönetimi, işletmelerin daha etkili ve verimli bir şekilde faaliyet göstermelerine olanak tanırken, aynı zamanda müşteri memnuniyetini ve tedarikçilerle olan ilişkileri güçlendirir. PaperWork BPM’in sunduğu bu inovatif çözüm, işletmelerin yeni dünyanın kapılarını açmasına yardımcı olur.

Videoyu oynat

PerforMax'ın Avantajları Nelerdir?

Ve elbette hepsi bu kadarla da sınırlı değil!

Merkezi İletişim

PerforMax, tedarikçilerle yapılan tüm iletişimi merkezî bir platform üzerinden sağlar. Bu sayede, e-posta ve telefonla yapılan iletişim karmaşasını ortadan kaldırarak işletmelere daha düzenli ve kolay bir iletişim imkanı sunar.

Süreç Otomasyonu

PerforMax, tedarikçilerle gerçekleştirilen süreçleri otomatikleştirir ve takip eder. Böylece, tekrarlayan görevler ve işlemler otomatik olarak gerçekleştirilir ve insan hatası riski azalır.

Hızlı İşlem Süreleri

PerforMax, tedarikçi arasındaki işlemleri hızlandırır ve onay süreçlerini kısaltır. Bu sayede, işletmeler daha hızlı ve etkili bir şekilde çalışabilirler.

Güvenli Veri Paylaşımı

PerforMax, tedarikçi arasında güvenli bir şekilde veri paylaşımını sağlar. Böylece, hassas bilgilerin güvenliği ve gizliliği korunur.

İş Birliği ve İzleme

PerforMax, tedarikçi arasındaki işbirliğini arttırır ve süreçleri izleme imkanı sunar. Bu sayede, işletmeler süreçlerini daha iyi yönetebilir ve performanslarını izleyebilirler.

Bize Yazın

PaperWork'ü görmeden karar vermeyin!

Bizimle iletişime geçin, size özel bir demo gerçekleştirelim.

İhtiyaçlarınızı dinliyor ve sizin için özel bir demo hazırlıyoruz.

Kazançlarınız:
Sırada ne var?
1

Sizin için uygun bir zaman aralığı belirliyoruz.

2

Bir tanışma toplantısı düzenliyoruz.

3

Size özel bir demo gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Demo Talep Edin