PaperWork ve QSOFT, dijital dönüşümde yeni bir iş birliğine imza attı.

PaperWork ve QSOFT, dijital dönüşümde çığır açan bir iş birliğine imza attı. Artık, QSOFT’un CXPerium Yapay zekâ destekli WhatsApp çözümü, PaperWork BPM platformunun entegre bir parçası olarak çalışacak. Bu iş birliği sayesinde, kullanıcılar sadece WhatsApp uygulaması üzerinden talep oluşturup iş akışlarını başlatabilecekler.

QSOFT Hakkında

QSOFT, şirketlerin yazılım, otomasyon ve robotik uygulama ihtiyaçlarına yönelik yaratıcı çözümler üretmek amacıyla kurulmuş bir mühendislik şirketidir. Özellikle Zozi RPA ve Zozi Automate gibi yenilikçi ürünleriyle dikkat çeken QSOFT, araştırma ve geliştirmeye büyük önem vererek, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Ayrıca, yeni geliştirmiş oldukları CXPerium platformuyla Yapay zekâ destekli WhatsApp çözümleri ile işletmelerin ön ve arka ofis süreçlerini optimize ederek müşteri memnuniyetini artırmayı ve operasyonel verimliliği sağlamayı amaçlamaktadır.

QSOFT’un  CXPerium çözümü, müşterilerinizle gerçek zamanlı etkileşimler kurmanıza, soruları hızlı ve doğru bir şekilde yanıtlamanıza, talepleri ve  iş süreçlerinizi optimize etmenize olanak tanır. İnovatif ve özelleştirilebilir çözümlerimizle, işletmenizin dijital dönüşüm sürecine öncülük ediyoruz.  Yapay zekâ destekli WhatsApp çözümleri sayesinde müşteri memnuniyetinizi artırabilir, satışlarınızı optimize edebilir ve iş süreçlerinizi daha verimli hale getirebilirsiniz. www.qsoft.com.tr

Ne Düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bize Yazın

PaperWork'ü görmeden karar vermeyin!

Bizimle iletişime geçin, size özel bir demo gerçekleştirelim.

İhtiyaçlarınızı dinliyor ve sizin için özel bir demo hazırlıyoruz.

Kazançlarınız:
Sırada ne var?
1

Sizin için uygun bir zaman aralığı belirliyoruz.

2

Bir tanışma toplantısı düzenliyoruz.

3

Size özel bir demo gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Demo Talep Edin