PaperWork’ten Yeni Çözüm: PerforMax

PaperWork Platformu’ndan bir yenilik : PerformaX

Performax, tedarikçilerle yapılan tüm iletişimi tek bir merkezden yöneterek verimliliği arttıran, hataları minimuma indiren ve işlem sürelerini önemli ölçüdekısaltan bir çözümdür.
 
PaperWork Platformu, tedarikçi yönetimi alanında sunduğu yeni çözümü “Performax” ile müşterilere daha yüksek kalitede hizmet sunmayı hedeflemektedir. Performax; tedarikçilerle olan iletişimin yönetilmesi, performansının değerlendirilmesi, kalite ve teslimat için beklentilerin tanımlanması ve sürdürülebilir iş ilişkilerininin kalıcı olarak oluşturulmasını sağlayan kapsamlı bir çözümdür.
 
Günümüz iş dünyasında, birçok şirket ve kurum; müşterileri, tedarikçileri, şubeleri, mağazaları, avukatlık büroları, teknik servisleri ve ithalat/İhracat  gibi iş ilişkisinde bulunduğu firmalarla olan iletişimini e-posta ve telefon üzerinden yönetmeye çalışmaktadır. Bu tarz geleneksel iletişim yöntemleri, kısmen zaman alıcı, hataya açık ve verimsiz olabilmektedir. Bu durum işletmelerin hızlı ve etkili bir şekilde faaliyet göstermelerini engellemektedir.
 
Tedarikçi yönetimi, tedarikçi performansının etkin bir şekilde değerlendirilmesi ve yönetilmesini sağlayarak, kalite, teslimat ve maliyet açısından müşteri beklentilerini karşılamayı amaçlamaktadır. Performax, müşteri-tedarikçi ilişkilerini daha güçlü kılarak kaliteli ürün ve hizmetlerin, zamanında teslimini sağlayabilmektedirler.
 
Performax ayrıca teslim süreçlerinde iyileşme, maliyetlerin düşürülmesine destek olurken, tedarikçiler ile olan iletişimin yönetilmesi ve ölçülmesi sayesinde müşterilerilerin kendi operasyonlarında yaşanabilecek aksaklık risklerini de azaltmaya yardımcı olur.
 
Tedarikçi yönetimi, iş dünyasında güvenilir ve sürdürülebilir bir tedarik zinciri oluşturmak için kritik öneme sahiptir.”Performax, tedarikçiler ve firma arasındaki belge paylaşımı ve görev yönetimi gibi iş süreçlerini de etkin bir şekilde kontrol edebilme imkanı sunmaktadır. Böylece işbirliğinin sağlıklı ve verimli bir şekilde sürdürülmesi mümkün olmaktadır.
 
Performax, tüm tedarikçilerle yapılan iletişimi tek bir merkezden yöneterek verimliliği arttıran, hataları minimuma indiren ve işlem sürelerini önemli ölçüde kısaltan bir çözümdür.

Performax ile tedarikçi yönetimi, işletmelerin daha etkili ve verimli bir şekilde faaliyet göstermelerine olanak tanırken, aynı zamanda müşteri memnuniyetini ve tedarikçilerle olan ilişkileri güçlendirir. PaperWork BPM’in sunduğu bu inovatif çözüm, işletmelerin yeni dünyanın kapılarını açmasına yardımcı olur.

Performax’in Avantajları Nelerdir? 

Merkezi İletişim: Performax, tedarikçilerle yapılan tüm iletişimi merkezî bir platform üzerinden sağlar. Bu sayede, e-posta ve telefonla yapılan iletişim karmaşasını ortadan kaldırarak işletmelere daha düzenli ve kolay bir iletişim imkanı sunar.
 
Süreç Otomasyonu: Performax, tedarikçilerle gerçekleştirilen süreçleri otomatikleştirir ve takip eder. Böylece, tekrarlayan görevler ve işlemler otomatik olarak gerçekleştirilir ve insan hatası riski azalır.
 
Hızlı İşlem Süreleri: Performax, tedarikçi arasındaki işlemleri hızlandırır ve onay süreçlerini kısaltır. Bu sayede, işletmeler daha hızlı ve etkili bir şekilde çalışabilirler.
 
Güvenli Veri Paylaşımı: Performax, tedarikçi arasında güvenli bir şekilde veri paylaşımını sağlar. Böylece, hassas bilgilerin güvenliği ve gizliliği korunur.
 
İşbirliği ve İzleme: Performax, tedarikçi arasındaki işbirliğini arttırır ve süreçleri izleme imkanı sunar. Bu sayede, işletmeler süreçlerini daha iyi yönetebilir ve performanslarını izleyebilirler.

Etiketler

Ne Düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İlgili yazılar

Bize Yazın

PaperWork'ü görmeden karar vermeyin!

Bizimle iletişime geçin, size özel bir demo gerçekleştirelim.

İhtiyaçlarınızı dinliyor ve sizin için özel bir demo hazırlıyoruz.

Kazançlarınız:
Sırada ne var?
1

Sizin için uygun bir zaman aralığı belirliyoruz.

2

Bir tanışma toplantısı düzenliyoruz.

3

Size özel bir demo gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Demo Talep Edin