PaperWork’ü tercih eden Tam Finans, yatırımlarının kapsamını genişletti.

Kurumsal gelişimde PaperWork başrolde

İlk etapta klasik bir doküman yönetimi ihtiyacını doldurması adına PaperWork’ü tercih eden Tam Finans, ilerleyen süreçte PaperWork’ün yeni özelliklerini keşfetme imkanı bularak yatırımın kapsamını da genişletti. İlk etapta müşteri kartlarının tanıtılması, günlük faktoring işlemlerinin yapılması, operasyon devamlılığı gibi çok sayıda farklı işlevle günlük operasyonlarını doküman yönetimi sistemi üzerinden yürüten Tam Finans, bir sonraki süreçte ise PaperWork’ün süreç modülünü devreye alma hedefiyle PoC’ler yaptı. Tüm bu çalışmalar sonucunda, bu beklentinin de PaperWork ile yürütülebileceğinin görülmesi ile risk izleme, satış ve bilgi teknolojileri alanlarında süreç modülü de devreye alındı. “Uzun çalışmalarımız sonrasında PaperWork diğer ürünlere kıyasla esnek ve yönetilebilir bir yapıya sahip olduğunu görmek, bizim için ciddi bir avantaj oldu. Aynı zamanda uzun vadeli destek alma avantajımız da bizi GGsoft ile buluşturdu,” bilgisini paylaşan Tam Finans Bilgi Teknolojileri Müdürü Yasin Çarkçı, uzun vadede de PaperWork ile ilerlemenin ne denli doğru bir seçim olduğunu fark ettiklerinin altını çizdi. Çarkçı, “PaperWork’ün arşivleme ve güvenlik noktasında sahip olduğu yetkinliklerle, doküman yönetimi konusundaki kararımız netleşmiş oldu. Zaman konusunda da önemli avantajlar elde ettik. Hem günlük operasyonumuzun işlerliği hem de raporlama adına önemli kolaylıklara kavuştuk. En önemlisi, tek noktadan raporlama yapabilir hale geldik,” detaylarını paylaştı.

PaperWork, artık şirketimizin bir vazgeçilmezi

Entegrasyon konusunda sorunlar yaşamadıklarını, PaperWork ile yola çıkarken sadece mevcut ERP sistemi ile entegrasyonu sağladıklarını belirten Yasin Çarkçı, “Ancak uzun vadede süreç modülünün devreye girmesi ve bizim iş yapış biçimimizin değişmesi ile özellikle çağrı merkezimiz, Ar-Ge merkezimizde geliştirdiğimiz uygulamalarla paralel ilerlememizde kolaylık sağladı,” bilgisini paylaştı. Karmaşık yapılarda kolay entegre edilebilir esnek bir yapısı olan PaperWork’ün yazılım altyapısının uygunluğuna ve entegrasyon sürecinde detaylı uzmanlık gerektirmemesine vurgu yapan Yasin Çarkçı, şöyle devam etti:

“Kullanımı gerçekten kolay. Eğitim planlamasını çok iyi yapan eğitim birimimiz sayesinde aramıza yeni katılan personellerin PaperWork ile ilgili yetkinlik kazanması da hızlı oluyor. Uyarlamaları kendi bünyenizde gerçekleştirebiliyoruz ve zaten bu da PaperWork’ü tercih etme sebeplerimizden biri oldu. Destek gereken durumlarda PaperWork ekibi ile de bağlantı kurabiliyoruz. Ancak, kolay kullanımı sayesinde çoğu zaman buna ihtiyaç dahi olmuyor. Daha önceki tecrübelerimiz ışığında bu tarz projelerin uzun ve karmaşık süreçler barındırdığını biliyorduk. PaperWork’ün bu konuda elini taşın altına koyması ve süreçlerin devreye girmesinde sunduğu destek bizleri önemli ölçüde rahatlattı. Geldiğimiz noktada PaperWork, artık şirketimizin bir vazgeçilmezi. Faktoring operasyonunda PaperWork ve süreç yeteneklerinden yararlanıyoruz. Bundan sonraki süreçte de yeni geliştirdiğimiz uygulamaları yine PaperWork’ün gücü ile kullanıma açacağız.”

Etiketler

Ne Düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Yazın

PaperWork'ü görmeden karar vermeyin!

Bizimle iletişime geçin, size özel bir demo gerçekleştirelim.

İhtiyaçlarınızı dinliyor ve sizin için özel bir demo hazırlıyoruz.

Kazançlarınız:
Sırada ne var?
1

Sizin için uygun bir zaman aralığı belirliyoruz.

2

Bir tanışma toplantısı düzenliyoruz.

3

Size özel bir demo gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Demo Talep Edin