Pazartesi - Cuma 09:00-18:000216 384 0751

Folkart İnşaat

Folkart İnşaat, Pharmactive ilaç, Volt Elektrik motorları, Voltsan Kalıp  firmaların da kullanılmak üzere doküman yönetimi ve iş akışı sistemi olarak PaperWork Platformunu seçti.

PaperWork WorkFlow’un hazır SAP entegrasyon eklentisi ile iş akışlarını ERP bağlantılı olarak kullanıyorlar Folkart İnşaat, PaperWork İş Akışı Modülünü geniş bir kullanıcı kitlesini ilgilendiren onay akışlarında çeşitli kurgularla kullanmaktadır.

Kurum, SAP ortamıyla entegre olarak uyarlanan tüm Satın Alma ve Ödeme Onay süreçlerini PaperWork üzerinden yürütmektedir. Satın Alma sürecinde, PaperWork üzerinden girilen talepler, gerekli onayları geçtikten sonra SAP ortamında sipariş oluşturmaya kadar ilerlemektedir.

Ayrıca fiziksel yollarla ve SAP ortamından kuruma gelen faturalar, PaperWork üzerinden onay akışına girmekte, ödeme tarihleri belirlendikten sonra SAP ortamına gerekli veri aktarılmaktadır.

Folkart, tüm şantiyelerinin günlük raporunu, Şantiye Günlük Rapor İş Akışıyla PaperWork üzerinden almaktadır. Bu sayede, kurum, şantiyelerinde yapılan işlerin, kullanılan malzemelerin, araç ve gereçlerin, kategori ve tarih bazında kaydını tutarak, sonraki inşaatlarında tüm kaynak kullanımı öngörülerini yapabilecek; kaynaklarını çok daha verimli planlayabilecektir.

Taşeron Değerlendirme, Geçici Kabul/Kesin Kabul, Özel İrsaliye, Malzeme Alım Sözleşmeleri, Tasarım Yönetimi,  Personel İzin, Araç Takip Sistemi gibi süreçler  bir çok bölümün işini kolaylaştırmaktadır

Saya Grup şirketlerinden Pharmactive, ilaç ruhsatlarını, resmi yazışmalarının tümünü PaperWork üzerinde arşivleyerek aradığı belgelere kolayca erişebilmekte, belgeleri üzerinde yetkilendirme yapabilmekte ve değişiklik tarihçesini izleyebilmektedir

 

Akıllı Dijital Dönüşüm
Zaman kaybetmeden PaperWork ile tanışın!

Süreçlerin dijital ortama aktarılmasının ana hedefi organizasyonel çeviklik, tepki süresini kısaltmak,müşteri beklentilerini en üst seviye de karşılamak