Folkart İnşaat, doküman yönetimi ve iş akışı sistemi olarak PaperWork platformunu seçti.

Folkart İnşaat, Pharmactive ilaç, Volt Elektrik motorları, Voltsan Kalıp firmalarında kullanılmak üzere doküman yönetimi ve iş akışı sistemi olarak PaperWork platformunu seçti.

PaperWork WorkFlow’un hazır SAP entegrasyon eklentisi ile iş akışlarını ERP bağlantılı olarak yürüten Folkart İnşaat, PaperWork İş Akışı Modülünü geniş bir kullanıcı kitlesini ilgilendiren onay akışlarında çeşitli kurgularla kullanmaktadır.

Kurum, SAP ortamıyla entegre olarak uyarlanan tüm Satınalma ve Ödeme onay süreçlerini PaperWork üzerinden yürütmektedir. Satın Alma sürecinde, PaperWork üzerinden girilen talepler, gerekli onayları geçtikten sonra SAP ortamında sipariş oluşturmaya kadar ilerlemektedir.

Ayrıca fiziksel yollarla ve SAP ortamından kuruma gelen faturalar, PaperWork üzerinden onay akışına girmekte, ödeme tarihleri belirlendikten sonra SAP ortamına gerekli veri aktarılmaktadır.

Folkart, tüm şantiyelerinin günlük raporunu, Şantiye Günlük Rapor İş Akışıyla PaperWork üzerinden almaktadır. Bu sayede kurum, şantiyelerinde yapılan işlerin, kullanılan malzemelerin, araç ve gereçlerin kategori ve tarih bazında kaydını tutarak sonraki inşaatlarında tüm kaynak kullanımı öngörülerini yapabilecek; kaynaklarını çok daha verimli planlayabilecektir.

Taşeron Değerlendirme, Geçici Kabul/Kesin Kabul, Özel İrsaliye, Malzeme Alım Sözleşmeleri, Tasarım Yönetimi,  Personel İzin, Araç Takip Sistemi gibi süreçler birçok bölümün işini kolaylaştırmaktadır.

Saya Grup şirketlerinden Pharmactive ise ilaç ruhsatlarını ve resmi yazışmalarının tümünü PaperWork üzerinde arşivleyerek aradığı belgelere kolayca erişebilmekte, belgeleri üzerinde yetkilendirme yapabilmekte ve değişiklik tarihçesini izleyebilmektedir.

Etiketler

Ne Düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Yazın

PaperWork'ü görmeden karar vermeyin!

Bizimle iletişime geçin, size özel bir demo gerçekleştirelim.

İhtiyaçlarınızı dinliyor ve sizin için özel bir demo hazırlıyoruz.

Kazançlarınız:
Sırada ne var?
1

Sizin için uygun bir zaman aralığı belirliyoruz.

2

Bir tanışma toplantısı düzenliyoruz.

3

Size özel bir demo gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Demo Talep Edin