Bursa’nın köklü otomotiv yan sanayi üreticilerinden Beyçelik Gestamp Otomotiv Sanayi, SAP ile entegre olarak iş süreçlerini PaperWork platformu ile dijital ortama taşıdı.

Bursa’nın köklü otomotiv yan sanayi üreticilerinden Beyçelik Gestamp Otomotiv Sanayi, SAP ile entegre olarak iş süreçlerini PaperWork platformu ile dijital ortama taşıdı. 5 farklı lokasyonda toplam 163.890m²’lik üretim alanında faaliyet gösteren Beyçelik Gestamp, PaperWork deneyimlerini paylaşıyor.

Dijitalleşme Süreci: Beyçelik Gestamp, manuel süreçlerden dijital süreçlere geçiş yaparak, kağıt israfını azalttı ve zamandan tasarruf etti. Bu dönüşüm, süreçlerin akışını kolaylaştırdı ve iş süreçlerinin hızını, verimliliğini ve doğruluğunu artırdı.

SAP Entegrasyonu: PaperWork programı, SAP ile entegre edildi, bu sayede süreçler çok daha hızlı ve etkin bir şekilde yönetilmeye başlandı.

Süreç Yönetimi: İnsan Kaynakları, Satın Alma, Tedarik Zinciri, Talep ve Bilgi Teknolojileri gibi alanlarda toplam 30 dan fazla süreci aktif olarak kullanıyor. Bu süreçler, müşteri beklentilerini karşılamak ve süreçlerin izlenmesini sağlamak için tasarlandı.

Teknik Destek ve Güncellemeler: PaperWork aracılığıyla yapılan güncellemeler ve kuvvetli teknik destek, sorunların hızlı bir şekilde çözülmesini sağlıyor.

Operasyonel Verimlilik: Dijital dönüşüm, süreçlerin akışını kolaylaştırdı ve iş süreçlerinde zaman kazancı sağladı. Yaklaşık 30.000 iş akışı bu süreçler aracılığıyla tamamlandı.

Müşteri Deneyimi ve Danışmanlık Hizmeti: Beyçelik Gestamp, müşteri deneyimini mükemmelleştirmek için uyarlamayı kendi ekipleri ile yapıyorlar. Metodolojileri, dünya standartlarında proje yönetim ilkelerine dayanıyor.

Beyçelik Gestamp Otomotiv Sanayi’nin PaperWork ile gerçekleştirdiği dijital dönüşüm, otomotiv yan sanayinde bir öncü olarak dikkat çekiyor. Bu dönüşüm, şirketin operasyonel verimliliğini artırırken, müşteri memnuniyetini de ön planda tutuyor. Beyçelik Gestamp, bu yenilikçi adımlarıyla sektördeki diğer şirketlere ilham veren bir örnek teşkil ediyor.

Ne Düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bize Yazın

PaperWork'ü görmeden karar vermeyin!

Bizimle iletişime geçin, size özel bir demo gerçekleştirelim.

İhtiyaçlarınızı dinliyor ve sizin için özel bir demo hazırlıyoruz.

Kazançlarınız:
Sırada ne var?
1

Sizin için uygun bir zaman aralığı belirliyoruz.

2

Bir tanışma toplantısı düzenliyoruz.

3

Size özel bir demo gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Demo Talep Edin