İşleri kolaylaştırın

Görevlerinizi, PaperWork'ün gelişmiş web formları ile webden, mobilden istediğiniz yerden yapsanız, belgeleri onaylasanız, Ekibinizin iş yükünü ve işlerin durumunu anlık olarak görseniz, süreç performansını ölçseniz, işlerinizi yapmak için ofise gitmeniz gerekmese çalışma hayatınız muhteşem olmaz mı?

 

 

 

Ya dönüşeceksiniz, ya da dönüşeceksiniz !!! 

Dijital dönüşüm dalgası tüm dünyada iş yapma şekillerini kökten değiştiriyor. Hangi iş kolunda olursanız olun, ana süreçlerinizi dijital ortama aktarmak artık bir zorunluluk haline geldi. Yeni dijital dünyada süreçlerin ölçülmesi, izlenmesi ve gerekliliklere göre kolayca değiştirilebilmesi hayati önem taşımaktadır.
Süreçlerini dijital ortamda yöneten ve sürekli olarak güncelleyen rakiplerinizle nasıl baş edeceksiniz ?

Dijital süreçler, verimliliğin anahtarıdır 

Modern responsive formlar, gelişmiş iş akışı, doküman yönetimi, mobil uygulama, entegrasyon katmanı, yapay zeka (AI) ve iş zekası (BI) bölümlerinden oluşan PaperWork platformu ile süreçleri otomatize etmek ve yönetmek çok kolay. Doğru platform ile yola çıkarsanız, değişimlere kolayca adapte olursunuz. PaperWork platformunun Low Code mimarisi ile, kısa süre içinde iş ihtiyaçlarınıza uygun, süreç uygulamalarını kendiniz de hazırlayabilirsiniz

5 altın ilke > > >

İzeltaş'ın keyifli anlatımıyla dijital dönüşümü izleyin 

 

PaperWork, BPM + ECM + AI + BI + MOBILE

“En değerli kaynağımız, en verimli kullanılması gerekendir” fikri ile geliştirilen, yapay zeka destekli PaperWork BPM+ECM platformunun merkezinde insan verimliliği yatar. Çözümümüz, çalışanlar ile empati kurar. Günlük işleri üzerine alır, verimliliği arttırır. Kaynak optimizasyonu sağlar. Yeni fikirlerin gelişmesi için, yaratıcı dijital çalışma ortamı sağlar.

Verimlilik > > >


 

 

 
 

 

Entegrasyon Sihirbazı 

Dijital dönüşümün ortasında entegrasyon bulunur. Süreçlerin verimli olması için, kurumsal uygulamaların birbirleriyle konuşması hayati önem taşır. Sürecin parçaları, farklı uygulamalar üzerinde çalışıyor olabilir. Çalışanlar’ın işlerini yapmak için farklı uygulamalara giriş çıkış yaparak işlem yapmaları, hata yapmalarına, zaman kaybına ve verimsizliğe sebep olur. Süreçler takip edilemez, ölçülemez

PaperWork aynı süreç üzerinde farklı uygulamaları birbirine bağlar. Sürecin kesintisiz olarak çalışmasını sağlar. PaperWork BPM, benzersiz entegrasyon yeteneği ile en verimli süreçleri yaratmanızı sağlar. Hataları ve süreçlerin takip edilememesi sorunlarını kalıcı olarak ortadan kaldırır.

Entegrasyon mimarisi > > >        Yöntemleri > > >

 

Dönüşüm Zamanı Gelmedi mi? Karmaşa verimliliğinizi düşürmüyor mu?
 

İş yapma şeklimizi, müşteri beklentilerine göre düzenlemeliyiz. Süreçlerimiz, müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmet kalitesini yükseltmek için dijital ortama aktarılmalıdır. Elektronik postalar, kağıt formlar, telefon, excel gibi araçlar ve ERP uygulamalarını kullanarak, süreçleri tam olarak ölçmek, izlemek ve verimli olarak işletmek imkansızdır.

PaperWork, web/mobil elektronik formları ile verileri sahadan toplar ve hemen sürece dahil eder. Excel dosyalarını ve kağıt formları ortadan kaldırır. İşlem adımlarını anlık olarak takip etmenizi sağlar. Hedef süre ve performans takibi ile kaynak planlamasını kolaylaştırır. Sürecin sorunlu noktalarını bulup, iyileştirmenizi sağlar. Hizmet ve servis kalitenizi yükseltir.

Dijital dönüşüm nedir? > > >

 

PaperWork, değişimlere hemen uygum sağlayabilen firmalar yaratır

PaperWork süreç yönetimi, sürükle bırak çalışan , grafiksel elektronik form ve iş akışı tasarım araçları ile hızlıca yeni süreçleri oluşturmanızı veya mevcutlarda kolaylıkla değişiklik yapmanızı sağlar. Hazır entegrasyon modülleri ve dahili doküman yönetimi kabiliyetleri ile kurumun tüm süreç ve dokümanlarını yönetir. Hedeflerine ulaşmasını sağlar. Doğru platform ile yola çıkarsanız, değişimlere kolayca adapte olursunuz. İsterseniz kısa süre içinde iş ihtiyaçlarınıza uygun süreçleri, bize bağımlı olmadan kendiniz de tasarlayabilirsiniz

Süreç yaklaşımı > > >

PaperWork’ü görmeden karar vermeyin!!! 

İzlenebilir şeffaf süreçler gelirinizi arttırır, rekabet avantajı sağlar, riskleri azaltır ve müşteri odaklı dönüşüm sağlar. Rekabetçi olmak istiyorsanız, süreçlerinizi dijital ortama taşıyın, ana sistemlerinizle entegre edin. PaperWork platformu, her türlü uygulama ile kolaylıkla entegre olacak şekilde tasarlanmıştır. Entegrasyon, dijital dönüşümün önemli parçalarından biridir. Birbirleriyle konuşan uygulamalar, şirketlerin kaynaklarını verimli kullanmasını sağlar. Hataları azaltır, müşteri memnuniyetini yükseltir