Paperwork ile dijitalleşen İzeltaş’ın değişim süreci, temel iş prensibini ve disiplinini yansıtarak mükemmeliyetçi yönünü koruyor.

İzeltaş El Aletleri firmasının yönetim kurulu üyesi ve genel müdürü Murat Yorgancılar ‘ın belirttiği gibi İzeltaş, 54 yıldır Türkiye’nin tek el aleti üreticisi olarak hizmet veren ve Avrupa’nın en büyük entegre üretim tesislerinden biri olan bir şirkettir. Yorgancılar, şirketin dijitalleşme sürecini ve bu süreçte PaperWork ile işbirliğini anlatıyor.

Dijitalleşme yolunda, İzeltaş’ın ERP (Enterprise Resource Planning) Dönüşüm projesi kapsamında SAP ile anlaşma sağladığı ve PaperWork’ün kolay entegrasyon özelliği sayesinde bilgi alışverişini rahat bir şekilde yapmaya başladıkları belirtiliyor. SAP ile entegre olarak ilerledikleri 10 süreci ve SAP ile entegre olmayan 15 süreci PaperWork üzerinde canlıya geçirdikleri ifade ediliyor.

Murat Yorgancılar, dijitalleşme sürecinin şirket içindeki süreçleri nasıl etkilediğini, bu süreçlerin nasıl yönetildiğini ve pandemi sürecinde home office çalışmanın getirdiği zorlukların nasıl aşıldığını detaylandırıyor. Ayrıca, dijitalleşme sürecinin şirketin iş akışlarını ve süreçlerini nasıl iyileştirdiğini ve bu sayede problemlerin daha hızlı çözüme ulaştırıldığını vurguluyor.

İzeltaş’ın bu yoldaki en önemli notu ise: ‘’Bir Dijitalleşme Serüveni: Kağıtların Kurtuluşu isimli video serimizde kağıt arkadaşlarımızın kurtuluş maceraları umarız bizler kadar doğanın da biraz olsun nefes almasını sağlayacaktır,” olmuştur. 

İzeltaş’ın ödül alan, dijital dönüşüm serüvenini anlatan videolarını mutlaka izleyin:
Etiketler

Ne Düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İlgili yazılar

Bize Yazın

PaperWork'ü görmeden karar vermeyin!

Bizimle iletişime geçin, size özel bir demo gerçekleştirelim.

İhtiyaçlarınızı dinliyor ve sizin için özel bir demo hazırlıyoruz.

Kazançlarınız:
Sırada ne var?
1

Sizin için uygun bir zaman aralığı belirliyoruz.

2

Bir tanışma toplantısı düzenliyoruz.

3

Size özel bir demo gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Demo Talep Edin