Mevcut İş Akışı Uygulamanızın Performansından Memnun Değilseniz ve Değiştirmeye Karar Verdiyseniz, PaperWork BPM Tam Size Göre !

Mevcut iş akışı uygulamanızın performansından memnun değilseniz ve değiştirmeye karar verdiyseniz, PaperWork BPM tam size göre !

İş akışı uygulamanızın uyarlama zorluğundan, desteğinden, performansından, işletim maliyetlerinden memnun değilseniz ve değişiklik yapmaya karar verdiyseniz, PaperWork BPM‘nin sağladığı kolay aktarım (migration) çözümü ile yeni bir başlangıç yapın.

PaperWork BPM, kullanmakta olduğunuz uygulamalardaki formları ve iş akışı tasarımlarını kolay ve hızlı bir şekilde aktarım uygulamamız üzerinden platformumuza tanımlanmasını sağlar . Bu araç , onlarca hatta yüzlerce iş akışını barındıran sistemler de geçiş sürecini önemli ölçüde kısaltır. Tanımlar ve tasarımlar, aktarım uygulamamız aracılığıyla otomatik olarak PaperWork BPM‘e aktarılır, böylece geçiş süresi azalır, hatalar minimize edilir ve geçiş maliyetleri çok düşer.

PaperWork BPM ile iş süreçlerinizi sadece modernize etmekle kalmaz, aynı zamanda kuruluşunuzun gelecekteki büyümesine ve evrimine uyum sağlayacak sağlam bir temel oluşturursunuz. Bu dönüşüm, işletmenizin verimliliğini, esnekliğini ve rekabet gücünü artırır. Deneyimli danışmanlarımızın desteğiyle, tüm geçiş süreciniz boyunca yanınızdayız.

Hantal sistemlerden, daha esnek, yapay zeka destekli, geliştirici dostu ve API merkezli bir platform olan PaperWork BPM‘ye geçmek, müşteri deneyimlerini iyileştirir, iç ekiplerin verimliliğini artırır ve geliştirme süreçlerini hızlandırır. PaperWork BPM, süreç otomasyonu ve belge yönetimi sistemlerini modernize etmek isteyen işletmeler için sağlam ve esnek bir çözüm sunar. Kullanıcı dostu arayüzü, entegrasyon kabiliyetleri ve düşük kodlu yaklaşımı ile her sektörden şirket için cazip bir seçenektir.

Dijital dönüşüm yolculuğunuzda, PaperWork BPM, mevcut süreçleri basitleştirerek ve yeni verimlilik seviyelerinin kilidini açarak yenilik sunar. İster iş akışı tasarımını iyileştirmek, ister belge yönetimini geliştirmek ya da detaylı iş zekası araçlarını kullanmak isteyin, PaperWork BPM kapsamlı bir süreç otomasyonu çözümü sunar.

1998’den bu yana sektörün öncü sağlayıcısı olan PaperWork BPM, iş akışı, süreç ve belge yönetimi çözümleri ile tanınır. Özellikle SAP gibi ERP sistemleriyle olan sorunsuz entegrasyonu, çeşitli sektörlerde iş operasyonlarını kolaylaştırarak kurumsal verimliliği artırır. Danışmanlık ekibimiz ve çözüm ortaklarımız , bu heyecan verici dönüşüm yolculuğunuzda size rehberlik etmekten mutluluk duyar

PaperWork BPM‘yi benzersiz kılan özelliklerden bazıları:

  • BPMN 2.0 İş Akışı Tasarımcısı: Kodlama becerisi gerektirmeyen bu araç ile işletmeler, verimliliği ve üretkenliği artıran etkili süreçler oluşturabilir.
  • Mobil Uyumlu Dinamik Elektronik Formlar: İş gereksinimlerine uygun özelleştirilebilir formlar ile operasyonel ihtiyaçlarınızı karşılayın.
  • Belge Yönetimi: Belgelerin güvenli bir şekilde saklanması, düzenlenmesi ve paylaşılması ile işbirliğini ve üretkenliği artırın.
  • Entegrasyon Kapasitesi: Microsoft Outlook ve ERP sistemleri ile entegrasyon, iş akışlarınızı ve görevlerinizi kolaylıkla yönetmenizi sağlar.
  • İş Zekası ve Raporlama: Süreçlerinizi detaylı raporlar ve analizler ile iyileştirin ve verimli kararlar alın.
  • Mobil Erişilebilirlik: Mobil cihazlarınızdan iş akışlarını ve görevleri yöneterek ofis dışında da üretkenliğinizi koruyun.
  • Low Code Süreç Otomasyonu: Düşük kodlu mimarisi ile programlama bilgisi olmayan kullanıcılar için erişilebilir hale gelin.
  • Yapay Zeka: ISDDIntelivus, Query Insight gibi yapay zeka ile çözümlerini barından PaperWork platformu ile geleceğe hazır olun

Gelişmiş entegrasyon seçenekleri ile PaperWork BPM, işletmelerin uyumlu ve verimli bir operasyonel ekosistem oluşturmasını sağlar.

Etiketler

Ne Düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İlgili yazılar

Bize Yazın

PaperWork'ü görmeden karar vermeyin!

Bizimle iletişime geçin, size özel bir demo gerçekleştirelim.

İhtiyaçlarınızı dinliyor ve sizin için özel bir demo hazırlıyoruz.

Kazançlarınız:
Sırada ne var?
1

Sizin için uygun bir zaman aralığı belirliyoruz.

2

Bir tanışma toplantısı düzenliyoruz.

3

Size özel bir demo gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Demo Talep Edin